Tää on rakkautta

Anonyymi-ap

Nimittäin himo. Ei se vaatisi kuin yhden ainoan vastinkappaleeni niin se riittäisi. Onko teitä muitakin joiden tajuntaan voi yhtäkkiä ilmestyä pakonomaisia p*rnografisia ajatuksia missä olette itse osallisena? Kevään syy, ei minun. En ole enää teinipoika eli teiniydestä tässä tapauksessa ole kyse. Rakkaus on sitä että antaa toisen tuhota sinut "sillä tavalla" ja että se toinen antaa sinun tuhota hänet. Sen "tuhoamisen" pitää silti olla molempien tahdon mukaista. Täysillä päätyyn asti, sillä se on suora todiste kiinnostuksesta toiseen ihmiseen. Tulos tai ulos. Kuulostaa brutaalilta mutta se on silti totuus.

4

425

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi käytät tuollaista "väkivaltaa" puhuessasi rakkaudesta?
      Ei rakkaus ole mitään toisen ihmisen tuhoamista. Tai sitten se ei ole rakkautta.
      Tai sitten tää on niitä miehet on marsista ja naiset Venuksesta juttuja enkä siten ymmärtänyt yhtään mistä toinen puhuu :D

      • Anonyymi

        On se "tuhoamista" jos sattuu olemaan maniassa (ja puutostilassa) 😗. On onnenpäiväsi! Onnea! Eli tuo Mars ja Venus toi mieleeni tämän biisin. Mielestäni sopii jotenkin keväisiin iltoihin, en osaa selittää sitä. Kuuntele vain se. https://www.youtube.com/watch?v=0HRNn5H10-0. Kaupallista musiikkia, mutta silti toimii. Romanialainen soundi toimii aina tanssibiiseihin ❤️‍🔥. - AP:si 😘.


      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        🍒 ­­N­­y­m­­­f­­­o­­­m­­­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17847852V

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Ei ole. Erehdyt.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      44
      10619
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      128
      10166
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      22
      7937
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6354
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      33
      5013
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      58
      4790
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      129
      4127
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      125
      3449
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      63
      3165
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      227
      3114
    Aihe