Nimittäin himo. Ei se vaatisi kuin yhden ainoan vastinkappaleeni niin se riittäisi. Onko teitä muitakin joiden tajuntaan voi yhtäkkiä ilmestyä pakonomaisia p*rnografisia ajatuksia missä olette itse osallisena? Kevään syy, ei minun. En ole enää teinipoika eli teiniydestä tässä tapauksessa ole kyse. Rakkaus on sitä että antaa toisen tuhota sinut "sillä tavalla" ja että se toinen antaa sinun tuhota hänet. Sen "tuhoamisen" pitää silti olla molempien tahdon mukaista. Täysillä päätyyn asti, sillä se on suora todiste kiinnostuksesta toiseen ihmiseen. Tulos tai ulos. Kuulostaa brutaalilta mutta se on silti totuus.
Tää on rakkautta
4
444
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi käytät tuollaista "väkivaltaa" puhuessasi rakkaudesta?
Ei rakkaus ole mitään toisen ihmisen tuhoamista. Tai sitten se ei ole rakkautta.
Tai sitten tää on niitä miehet on marsista ja naiset Venuksesta juttuja enkä siten ymmärtänyt yhtään mistä toinen puhuu :D- Anonyymi
On se "tuhoamista" jos sattuu olemaan maniassa (ja puutostilassa) 😗. On onnenpäiväsi! Onnea! Eli tuo Mars ja Venus toi mieleeni tämän biisin. Mielestäni sopii jotenkin keväisiin iltoihin, en osaa selittää sitä. Kuuntele vain se. https://www.youtube.com/watch?v=0HRNn5H10-0. Kaupallista musiikkia, mutta silti toimii. Romanialainen soundi toimii aina tanssibiiseihin ❤️🔥. - AP:si 😘.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17847852V
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Ei ole. Erehdyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353