Ihmettelen, mitä koulua Ano on käynyt, kun uskoo höpöhöpö -juttuihin? Millainen Ano oli koulussa? Anon maapallo on litteä:
https://yle.fi/a/74-20030211
Mitä koulua Ano on käynyt?
19
940
Vastaukset 19
- Anonyymi
Ei koulutus tai kouluttamattomuus auta, jos alakaa viiroomaan.
- Anonyymi
Ano on anonut aikoinaan lääkäriltä aivopierutodistusta että vapautuisi asepalveluksesta.
- Anonyymi
Älkääs nyt Anoa pilkatko.Kuka tahansa meistä voi alkaa puhua jotain outoja juttuja.
- Anonyymi
Amis-pohjalta tubettelee. Viimeisellään piirteli Suomelle uusia rajoja ja oli ajelemassa ihan tienpäällä katsomassa. miltä uusi rajaseutu näyttää. Kovasti kaipaa puna-armeijaa Itä-Suomeen pelastamaan savo-karjalaisia aateveljiä. Väitti, että kohta jytisee. Onhan sinne velivenäläisten mukava asettua, kun valmiit asunnot ja kesämökit odottavat valloittajia. Ano saa varmaan kylän vanhimman nimityksen ja saanee pitää talonsa ja mökkinsä, autoista puhumattakaan. Tai sitten ei. Isänmaan pettureilla on venäjällä ollut yleensä kova kohtalo.
- Anonyymi
Onko Ano viimeisillään?
Siis raskaanako?
- Anonyymi
Mielenterveys. Se kuulkaas ei ole leikin asia kun se menee.
Tässä hyvä esimerkki tämä Ano.
Toivottavasti mies saataisiin hoitoon ennen kuin saa
jotain pahaa aikaiseksi viattomille sivullisille. - Anonyymi
miettikää ny sitä määrää steroideja ym paskaa mitä tuokin on vetäny eläissään ni pienemmästäki rattaa pomppii
- Anonyymi
Olisko siinä suurin syy että on joillekin hyvin katkera ja siksi toivoo että venäjä pelastaisi
- Anonyymi
Siis noissa Anobolin jutuissa ei ole mitään tolkkua. Kuinka on mahdollista, että häntä on joku voinut äänestää jo kaksissa vaaleissa. Onneksi ei tänä keväänä päässyt läpi. Ovatko äänestäjät halunneet anon foorumille muiden naurettavaksi.? Sairasta huumoria, jos näin on.
- Anonyymi
Mikkelin moision entinen asukki.
- Anonyymi
Turpiaisen kannattaisi vaan mennä leipomaan kaalipiirakkaa sinne grillille.
- Anonyymi
tehkää juvalaiset yhteinen ponnistus tämän hoitamiseksi asianmukaisesti, pelkäsin jo että rysäyttää auton kun kirjoitti että kohta rysähtää.
- Anonyymi
Ano puliveivaa itsensä hullujen huoneelle.
- Anonyymi
Oliko tän hihhulin firmalla yhteyksiä venäjälle?
Jospa siitä katkera kun bisnekset sukeltaa? - Anonyymi
Anon koulutaustaa en tunne, mutta korkeasti koulutetutkin ovat seonneet steroidien käytöstä.
- Anonyymi
Johan tuon joku totesi. Ammattikoulun on Ano kahlannut ainakin osittain....
- Anonyymi
Rippikoulupohjalta suoltaa profetioitaan.....
- Anonyymi
Ano on käynyt puliveivaajien kurssin. Siellä saanut nykyisen oppinsa, ja pää pehmentynyt lopullisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1511251Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1191048Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset215798En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.59771- 64742
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä26729- 136705
- 45641
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57622Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan
Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss58564