Ihmettelen, mitä koulua Ano on käynyt, kun uskoo höpöhöpö -juttuihin? Millainen Ano oli koulussa? Anon maapallo on litteä:
https://yle.fi/a/74-20030211
Mitä koulua Ano on käynyt?
19
876
Vastaukset
- Anonyymi
Ei koulutus tai kouluttamattomuus auta, jos alakaa viiroomaan.
- Anonyymi
Ano on anonut aikoinaan lääkäriltä aivopierutodistusta että vapautuisi asepalveluksesta.
- Anonyymi
Älkääs nyt Anoa pilkatko.Kuka tahansa meistä voi alkaa puhua jotain outoja juttuja.
- Anonyymi
Amis-pohjalta tubettelee. Viimeisellään piirteli Suomelle uusia rajoja ja oli ajelemassa ihan tienpäällä katsomassa. miltä uusi rajaseutu näyttää. Kovasti kaipaa puna-armeijaa Itä-Suomeen pelastamaan savo-karjalaisia aateveljiä. Väitti, että kohta jytisee. Onhan sinne velivenäläisten mukava asettua, kun valmiit asunnot ja kesämökit odottavat valloittajia. Ano saa varmaan kylän vanhimman nimityksen ja saanee pitää talonsa ja mökkinsä, autoista puhumattakaan. Tai sitten ei. Isänmaan pettureilla on venäjällä ollut yleensä kova kohtalo.
- Anonyymi
Onko Ano viimeisillään?
Siis raskaanako?
- Anonyymi
Mielenterveys. Se kuulkaas ei ole leikin asia kun se menee.
Tässä hyvä esimerkki tämä Ano.
Toivottavasti mies saataisiin hoitoon ennen kuin saa
jotain pahaa aikaiseksi viattomille sivullisille. - Anonyymi
miettikää ny sitä määrää steroideja ym paskaa mitä tuokin on vetäny eläissään ni pienemmästäki rattaa pomppii
- Anonyymi
Olisko siinä suurin syy että on joillekin hyvin katkera ja siksi toivoo että venäjä pelastaisi
- Anonyymi
Siis noissa Anobolin jutuissa ei ole mitään tolkkua. Kuinka on mahdollista, että häntä on joku voinut äänestää jo kaksissa vaaleissa. Onneksi ei tänä keväänä päässyt läpi. Ovatko äänestäjät halunneet anon foorumille muiden naurettavaksi.? Sairasta huumoria, jos näin on.
- Anonyymi
Mikkelin moision entinen asukki.
- Anonyymi
Turpiaisen kannattaisi vaan mennä leipomaan kaalipiirakkaa sinne grillille.
- Anonyymi
tehkää juvalaiset yhteinen ponnistus tämän hoitamiseksi asianmukaisesti, pelkäsin jo että rysäyttää auton kun kirjoitti että kohta rysähtää.
- Anonyymi
Ano puliveivaa itsensä hullujen huoneelle.
- Anonyymi
Oliko tän hihhulin firmalla yhteyksiä venäjälle?
Jospa siitä katkera kun bisnekset sukeltaa? - Anonyymi
Anon koulutaustaa en tunne, mutta korkeasti koulutetutkin ovat seonneet steroidien käytöstä.
- Anonyymi
Johan tuon joku totesi. Ammattikoulun on Ano kahlannut ainakin osittain....
- Anonyymi
Rippikoulupohjalta suoltaa profetioitaan.....
- Anonyymi
Ano on käynyt puliveivaajien kurssin. Siellä saanut nykyisen oppinsa, ja pää pehmentynyt lopullisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512