Rakkaalle terveiset täältä Chiang Maista.

Aivan ensimmäiseksi hyvä Feikki-Trolli Tyttö Neitinen 2010 täytynee todeta, että kovin monta muuttuvaa olemusta "Terveestä" päästäsi olet minusta luonut, joten olisi jo aika ymmärtää, että sinulla on ongelma itse itsesi kanssa.

Toiseksi kerron, että sinun haave-elämänkertasi kaipaisi jälleen päivitystä.

""Hänen ikäisensä ukko"? Teemuko se siellä huutelee kun lause kertoo että olet nuorempi, kun taas senssuna esität olevasi 64 vuotias?
45 vuotiaalle hieman vanhoolliselle miehelle se tuli yllärinä että silloiset 30-34 vuotiaat naiset oli aikuisviihdekulttuurin kasvattamia ja siinä meinasi "pappa" jäädä jo jalkoihin siinä vaatimustasossa".

Edellä olevaa olisi syytä tarkistaa selityksiesi kanssa, että koska muutit haavethaimaahan?

"En ole niin varakas kuin mitä kiusallani olen Pertti Pasasen antanut ymmärtää".

Tuo edellinen onkin sitten hauska totuus ja nyt voikin pohtia tarkemmin, että miten nämä Kloonisi TT, 44, SS ja HukkapalaLaiffi onkaan myös antanut "Ymmärtää" samaa elvistelyä, jota olet "Kiusallasi" esittänyt?

Sen tosin uskon että voinet asua Hesalaisen yksiön hintaisessa kodissa olosuhteissasi puskista huudellen, koska se on sinun turvallisuudellesi eduksi sen sijaan, että tapaisit minut.

7

272

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • "Puskista huutelu"?

      "Edelleenkään en aio millekään nettipellelle alkaa kertoa nimeäni.
      Siitä tulee harmia vain sinulle."

      Siis Dille hyvä. Katsot että jollekin muulle tulee harmia, mikäli ......

      Mitäpä tuohon muuta sanomaan, kuin että Grattis Sbuge, pysy puskassasi että ei tule muille harmia, jos sieltä uskaltaisit Pellenaamasi kanssa tulla ihmisten ilmoille.

      Niin ja terveiset HaaveKorealaisille kakaroilles ja Ammattipyllistäjällesi.

    • Anonyymi

      On taas vähäjärkinen Teemupoika ottanut hieman rohkaisua lauantain kunniaksi.

    • Anonyymi

      Oliko kuvalinkkiä Chiang Maista missä kohdassa tuota selostusta? Räps?

    • Anonyymi

      "puskista huudellen, koska se on sinun turvallisuudellesi eduksi sen sijaan, että tapaisit minut"

      Hui!

      • Anonyymi

        Se on ihan sairaan pelottava jo ajatuksenakin kohdata mestari jolla on aivopesussa ja villalangassa usean danin musta vyö. Hoivatalon 75 senttiä korkean aidan yli karatessa hän käyttää A-tikkaita, vaikka metrin päässä olisi portti auki. Tulee seikkailun makua elämään.
        Viimeksi saivat kiinni kun mestari pälyili kuvajaistaan Tebolin ikkunasta ja kyseli ohikulkijoilta että onk toi mä tuolla tebskalla?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se on ihan sairaan pelottava jo ajatuksenakin kohdata mestari jolla on aivopesussa ja villalangassa usean danin musta vyö. Hoivatalon 75 senttiä korkean aidan yli karatessa hän käyttää A-tikkaita, vaikka metrin päässä olisi portti auki. Tulee seikkailun makua elämään.
        Viimeksi saivat kiinni kun mestari pälyili kuvajaistaan Tebolin ikkunasta ja kyseli ohikulkijoilta että onk toi mä tuolla tebskalla?

        Ja cittarin aulassa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      129
      1330
    2. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      118
      1167
    3. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      99
      969
    4. Miksi olet sitten

      Yksin? Eikö kukaan kelpaa sinulle?
      Ikävä
      113
      867
    5. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      279
      860
    6. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      48
      745
    7. Kalateltta

      Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi
      Kuhmo
      19
      731
    8. Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?

      Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?
      Ikävä
      52
      709
    9. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      29
      681
    10. Miten j mies

      Sun juhannus meni?
      Ikävä
      49
      619
    Aihe