Aivan ensimmäiseksi hyvä Feikki-Trolli Tyttö Neitinen 2010 täytynee todeta, että kovin monta muuttuvaa olemusta "Terveestä" päästäsi olet minusta luonut, joten olisi jo aika ymmärtää, että sinulla on ongelma itse itsesi kanssa.
Toiseksi kerron, että sinun haave-elämänkertasi kaipaisi jälleen päivitystä.
""Hänen ikäisensä ukko"? Teemuko se siellä huutelee kun lause kertoo että olet nuorempi, kun taas senssuna esität olevasi 64 vuotias?
45 vuotiaalle hieman vanhoolliselle miehelle se tuli yllärinä että silloiset 30-34 vuotiaat naiset oli aikuisviihdekulttuurin kasvattamia ja siinä meinasi "pappa" jäädä jo jalkoihin siinä vaatimustasossa".
Edellä olevaa olisi syytä tarkistaa selityksiesi kanssa, että koska muutit haavethaimaahan?
"En ole niin varakas kuin mitä kiusallani olen Pertti Pasasen antanut ymmärtää".
Tuo edellinen onkin sitten hauska totuus ja nyt voikin pohtia tarkemmin, että miten nämä Kloonisi TT, 44, SS ja HukkapalaLaiffi onkaan myös antanut "Ymmärtää" samaa elvistelyä, jota olet "Kiusallasi" esittänyt?
Sen tosin uskon että voinet asua Hesalaisen yksiön hintaisessa kodissa olosuhteissasi puskista huudellen, koska se on sinun turvallisuudellesi eduksi sen sijaan, että tapaisit minut.
Rakkaalle terveiset täältä Chiang Maista.
7
254
Vastaukset
"Puskista huutelu"?
"Edelleenkään en aio millekään nettipellelle alkaa kertoa nimeäni.
Siitä tulee harmia vain sinulle."
Siis Dille hyvä. Katsot että jollekin muulle tulee harmia, mikäli ......
Mitäpä tuohon muuta sanomaan, kuin että Grattis Sbuge, pysy puskassasi että ei tule muille harmia, jos sieltä uskaltaisit Pellenaamasi kanssa tulla ihmisten ilmoille.
Niin ja terveiset HaaveKorealaisille kakaroilles ja Ammattipyllistäjällesi.- Anonyymi
On taas vähäjärkinen Teemupoika ottanut hieman rohkaisua lauantain kunniaksi.
- Anonyymi
Oliko kuvalinkkiä Chiang Maista missä kohdassa tuota selostusta? Räps?
- Anonyymi
"puskista huudellen, koska se on sinun turvallisuudellesi eduksi sen sijaan, että tapaisit minut"
Hui!- Anonyymi
Se on ihan sairaan pelottava jo ajatuksenakin kohdata mestari jolla on aivopesussa ja villalangassa usean danin musta vyö. Hoivatalon 75 senttiä korkean aidan yli karatessa hän käyttää A-tikkaita, vaikka metrin päässä olisi portti auki. Tulee seikkailun makua elämään.
Viimeksi saivat kiinni kun mestari pälyili kuvajaistaan Tebolin ikkunasta ja kyseli ohikulkijoilta että onk toi mä tuolla tebskalla? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on ihan sairaan pelottava jo ajatuksenakin kohdata mestari jolla on aivopesussa ja villalangassa usean danin musta vyö. Hoivatalon 75 senttiä korkean aidan yli karatessa hän käyttää A-tikkaita, vaikka metrin päässä olisi portti auki. Tulee seikkailun makua elämään.
Viimeksi saivat kiinni kun mestari pälyili kuvajaistaan Tebolin ikkunasta ja kyseli ohikulkijoilta että onk toi mä tuolla tebskalla?Ja cittarin aulassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061
