audi a4

siis jarrupaloja vaihtamassa ja sylinteri ei suostu menemään sisään/pohjaan! (kummaltakaa puolelta)!!!! ??onko siinä joku ihme jippo vai mikä helv.!!! ei kyl pitäs ol näin hankalaa.
4327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikös tämä kuuluis audi osastolle???

Äänestä

Kaikkien autojen yleinen vika.Mee korjaamolle uudet ohjaintapit.Muuta keinoa ei ole.Voit varautua lähes 80 euron kustannuksiin

Äänestä
  • Onko käsijarru samassa pyörässä? Mikäli on, se mäntä pitää kiertää sisään, sielä on säätöruuvi siis.

    Äänestä

vaihda se paska, kun vielä saat siitä mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prkl kirjoitti:

siis jarrupaloja vaihtamassa ja sylinteri ei suostu menemään sisään/pohjaan! (kummaltakaa puolelta)!!!! ??onko siinä joku ihme jippo vai mikä helv.!!! ei kyl pitäs ol näin hankalaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu