Huiluntuhti voitti!

6

720

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huittisisa sijoille syätetään oman kylän pelloisa kasvatettua viljaa joka on saanut kasvuvoimansa paikallisesta liätteestä! Se heijastuu, eli on suaraan verrannollinen makuun makkarasa!
      Ykköspalkinnodta saamme kiittää paikallisia liätteenkuljettajia!

      • Anonyymi

        Toivottavasti geggo laittaa sen suuhunsa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Toivottavasti geggo laittaa sen suuhunsa

        Mullkun vai.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mullkun vai.

        Vanha joogaaja


      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        😋 ­N­y­­m­­­f­o­­m­­a­­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17853145O

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Oliko juuri tuo Kivikylän makkaratehdas se, joka kolmisen vuotta sitten myytiin venäläisille? Nyt sitten tuli niille voitto.

      Ihmettelin tuollaista, muka 50.000 makkaransyöjän antamaa testivoittoa, että Huiluntuhti-niminen makkara on Suomen parasta. Katsoin tänäänkin Tampereella aika ison K-kaupan valikoimista, eikä tuommoista makkaraa sielläkään näkynyt.

      Kuka kauppa sitä myy? En ole koskaan nähnyt Huittisten omissakaan kaupoissa tuota myynnissä. Toisaalta en kovasti etsikään mitään lenkkimakkaroita, joihin on lisätty mausteita, kuten juuri Huiluntuhtiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      196
      22522
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      89
      9747
    3. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      50
      7687
    4. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      93
      6469
    5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      190
      6196
    6. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      63
      5795
    7. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      56
      5290
    8. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5193
    9. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      121
      4853
    10. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      107
      4529
    Aihe