yllättävän pitkään jaksoi markus !
Sanna Marin ja Markus Räikkönen: avioero!
Anonyymi-ap
7
634
Vastaukset
- Anonyymi
ei mikään ihme !
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17853547v
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Tuleekohan niiden tyttärelle kaksi äitiä niinkuin Sannallakin oli...?
- Anonyymi
Olettepas ilkeitä.
Toivottavasti teidän oma elämä luxusta ja priimaa.
Jos omistatte peilin, sinne vois katsoa... täydellistä (kö) - Anonyymi
Miten tämä keskustelun avaus liittyy Heinolaan?
- Anonyymi
Suomen rumimmat uimarannat?
- Anonyymi
Kyllä se Suomen pääministeri kuuluu myös heinolalaisille!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.754116Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92161Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2371406- 1551396
- 1161217
- 1121188
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721099Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81066- 601004
- 35926