Tarina on jatkoa Anu juhlatuulella tarinalle. 40-vuotias Anu makailee sängyllä. Pää on vähän kipeä ja muutenkin lievää krapulaa edellisillan juhlista. Lisäksi mieltä painaa illan syrjähyppy Teijon kanssa. Toisaalta se oli todella ihanaa, mutta hävettää myös tilanne ja miehen pettäminen. Mies lähti lasten kanssa aamusta harrastuksiin ja Anu jää potemaan lievää krapulaa ja merkkista sängylle
Ajatus menee väkisinkin eiliseen iltaan, tanssiin ja yllättävään tunteeseen mitä vieraan miehen kiinnostus aiheutti. Anu on edelleen vähän hämillään tilanteesta miten kiihottui siitä, että osoitettiin kiinnostusta. Toisaalta myös siitä, että tilanne johti loppujen lopuksi rakasteluun.
Kuin huomaamatta Anun käsi hakeutuu pikkareiden päälle ja koskettelee varovaisesti pikkareiden läpi häpykumpua. Kevyttä koskettekua ja hierontaa. Samalla Anu tuntee kuinka kiihotus nousee pikku hiljaa. Anu koskee myös yöpaidan läpi rintoja varovasti, nännit on kovettuneet. Anu nostaa paitaa niin, että rinnat on paljaana ja hieroo niitä ja samalla pääsee huokaus kun tuntuu niin hyvältä..
Seuraavaksi Anun käsi menee pikkareiden alle ja hieroo hellösti sieltä, Anu tuntee kuinka kostuu koko ajan lisää ja kiihotus kasvaa. Anu hyväilee vuorotellen rintoja ja pyörittelee ja puristelee nännejä sekä hieroo märkää pillua. Anu asettaa tyynyn pakaroiden alle ja levittää jalkojaan ja samalla riisuu pikkarit kokonaan ja ottaa myös paidan pois päältä. Koko kroppa värähtelee kun sormet hierovat märkää pillua. Välillä aina kosteilla sormilla hieroo rintoja ja nännejä.
Anu huokailee nautinnosta ja lopulta huokaukset alkavat jo olla enemmän kovaa ääntelyä. Koko vartalo värähtelee ja jäykistyy vuorotellen. Anu kiihdyttää tahtia ja tuntee kuinka orgasmi lähenee ja lähenee. Lopulta Anu ei voi kuin huutaa nautinnosta ja saa todella voimakkaan orgasmin..
Anu makaa pitkään vielä alastomana sängyllä ja nauttii hyvästä olosta. Lopuksi hän vetää aamunakin päälle ja lähtee keittelemään aamukahvia ja miettimään eilistä iltaa ja tätä aamua.
Anun rentouttava aamu
Anonyymi-ap
2
7248
Vastaukset
- Anonyymi
Yllättäisin rouvan kesken sänkyleikkiensä :) Ottaisin naisen sääret selkäni ylle, ja työntäisin kämmenet pakaroidensa alle. Alkaisin nuolemaan märkää pillua, samalla kun kämmeneni leipoisi pakaroitaan. Ihailisin, miten rouvan sormet tanssisi upeilla rinnoillaan ja nöpöttävillä nänneillään.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1963959Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t562807Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per871401Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181276Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101219Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20201011- 46974
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt228924- 48921
Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä107706