Terve!
Mikäköhän on vikana kun Puolalle tulee virta, mutta puola ei jatka siitä eteenpäin. Puola vaihdettu, sytytysmoduuli lokasuojasta, sulakkeita ja virranjakajankansi ja kaikki siitä eteenpäin. Ennen tehnyt sillalailla että ajossa saattoi kipinä hävitä pariksi sekunniksi tai sitten kokonaan Sammunut. Jos se sammui ja antoi hetken olla niin käyntiin taas mutta sammutin kerran ajosta ja sitten se kipinä häipyi lopullisesti.
Saab 9000cd 1990
Anonyymi-ap
1
810
Vastaukset 1
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17854650V
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???602629- 1171368
- 1361176
- 771094
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk891013Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku21909Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä27798- 118793
- 33744
Eläinpuisto on edellä Ähtärissä muut tulevat perässä eli maksumiehiä kaivataan
Näin totesi alueuutisissa täydellinen epäonnistuja entinen veneseppä . Hän vaati kuntaa osallistumaan uuden yhtiön omist69670