Sen kirjoittajan päässä, joka kirjoittaa usein "hakkaamisista"?
Terve hän ei ole ja se on selvää.
Kuinka paljon on ääniä
Anonyymi-ap
2
328
Vastaukset
- Anonyymi
Monella Mt-Potilailla on noita pään sisäisiä ääniä,kuin mielikuvituksen tuteina hakaamiset ymm. He eivät itse ymmärrä asiaa.Uskovat kaikeen mitä kuvitelvat kulloinkin.Se on heidän totuus. Yhteiskuntamme on täysin laimin lyönnyt MT-potilaat vuosikymmeniä.Lääkitään soomeiksi.Pelottaviksi ihmisiksi ympäristölle lisäksi.
- Anonyymi
"uskovat kaikkeen mitä kuvittelevat kulloinkin"
Taidat olla asian ytimessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342734Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2642326Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221423- 1151092
- 971050
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041023Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13942Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La57841Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.281794Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50781