Anteeksi,kun ei voittanut.mikä tätä yhteiskuntaa vaivaa,että joka asiaa pitää pyytää anteeksi..anteeksi,kun ostin tonnin auton,kun ei ollut varaa kahdentonnin autoon🖕
Käärijä pyytää
Anonyymi-ap
5423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Onks tää ny ihan totta kun Lieksan lehdessä lukee jotta museon uuden päärakennuksen nimeksi ehdotetaan "Cha Cha Cha"? Onhan tää viisuhuuma ihan kiva, mutta tässä nimessä ei kyllä ole mitään järkeä.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17857382i
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ei huoli anteeksi pyydellä. Tulos oli kuitenkin kiitettävä. Ammattilaisraadin tehtävänä onkin toppuutella rillumareimusan pääseminen palkinnoille, vaikka tämä kisa on tarkoitettu ihan taviskuuntelijoille.
Käärijän esitys oli tarkoitettu kaikenlaisille ihmisille, eikä niinkään ammattilaisraadille.
Loreen esitteli itseään esiintymällä niin vähissä vermeissä kuin laki sallii. Jalkovälissä oli vain viiden sentin kangaskaistale ja kaikki muu runnakossa oli vapaasti katsottavissa. Olisiko ollut edes ammattilaisten suosikki kauniissa kesämekossa ja kunnon korkkareissa? Hänen lauluäänestään voidaan olla monta eri mieltä. Kai se oli parasta A-luokkaa.
Joka tapauksessa Käärijä oli yleisön suosikki, se riittää. Toinen sija on
enemmän kuin uskallettiin toivoa. Onnittelut ja kiitokset hänelle.
Ei Lorreeni ole ruotsalainen, vaan matu. Miten Ruotsiin kulkeutuu näitä lahjakkaita matuja, on laulelijoita ja hyviä urheilijoita.
Suomen eläteistä ei ole muuhun kuin oleksimaan ja sossusta kerjäämään.
Luulisi, että meillekin olisi sattunut muutama huippuhyvä juoksija ja seväshyppääjä. Eipä satu, kun ei satu edes yhtä asiantuntijaa tai osaajaa.
Nyt on epäily että Lorriinin kappale on kopio Ukrainalaisesta euroviisusta? Svenssonit teki kieron tempun.
https://www.is.fi/viihde/art-2000009584555.html