Nurmeksen Tokmanni

Anonyymi-ap

Nurmeksen. Tokmannilla on työpaikkakiusaamista. Firman siivoojalla teetätetään lukematon määrä palkatonta työtä. Työntekijät teetättävät siivoojalla omia töitään ja siksi siivooja joutuu tekemään palkatonta työtä. Lisäksi hänet kiusattiin sairaslomalle. Kukaan ei puuttunut työpaikka kiusaamiseen, vaikka työnantajat tiesivät asiasta. Firmaa siivoaa N-Clean.

12

1917

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi kiusasit siivoojaa?

    • Anonyymi

      On sitä monessa muussakin paikassa.

    • Anonyymi

      Kukas siellä nyt siivoaa jos työntekijä yhä saikulla ? Ajoin siitä ohi pari viikkoa sitten, pitäs käyä niin näkis tilanteen.

    • Anonyymi

      No en oo kerenny käymään , liekö siivooja yhä saikulla ???

    • Anonyymi

      Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan.

    • Anonyymi

      Vieläkö Tokmanni myy Teboilin öljyä?

    • Anonyymi

      Vieläkään en ole käynyt Nurmeksen Tokmannilla. Onko hyllyjen väliin pöly laskeutunut ja työntekijä siivooja yhä saikulla ???

      • Anonyymi

        On kait siivooja tullut saikulta????


    • Anonyymi

      Taas kesällä ajoin ohi kun kävin Suomussalmella ja Nurmeksen ABC :llä tankilla. Ei ehtinyt käyä Tokmannilla varmaan siivooja takuuvarmasti saikulla.

    • Anonyymi

      Vieläkö siellä siivoaa N - Clean ??

    • Anonyymi

      No voi , voi. Ei siellä vaan ehdi käymään.

    • Anonyymi

      Jospa sitä ensivuonna ehtis käymään. Näkis onko siivooja yhä saikulla

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      3018
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2841
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      46
      2381
    4. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      42
      2371
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      2137
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      2035
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1005
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      115
      946
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      909
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      38
      884
    Aihe