Etovia piirteitä nsisessa

Roikkorinnat
Paksut reidet
Paksut pohkeet
Paksu niska, lyhyt kaula
Lyhyt tukka
Iso nenä
Isot sieramet
Silmät liian lähekkäin
Silmät liian kaukana toisistaan
Pienet silmät
Mulkosilmät
Hörökorvat
Iso otsa
Vahva leuka
Ohuet huulet
Alle 170cm pituus
Meikittömyys
Tatuoinnit
Huono hygienia
Pahanhajuinen hengitys
Ruma takapuoli
11326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

👍👍👍

Äänestä

Upoo

Äänestä

Kauneus on katsojan silmässä.

Äänestä

Ehkei kaikki kuitenkaan ihan samassa yksilössä

Äänestä

Vahva leuka ja iso nenä kertovat varsinkin naisilla. johtajan ominaisuuksista. Jos on heikko vetäytyvä leuka, niin päinvastaista. Ehkäpä pelkäät vahvaluonteisia naisia. Silmät jos kaukana toisistaan kertoo ihmisestä, joka näkee asioita laajalti ja kauas. Ei huono ominaisuus mielestäni sekään. Silmät lähekkäin olevina kertoo että näkee tarkasti, yksityiskohdat, ei huonoa sekään.
Hörökorvat että kuulee kaukaakin tulevat äänet. Iso otsa on myös erittäin hyvä asia, tiedäthän mitä sanotaan pieniotsaisista.
Tuollaiset asiat kuin meikittömyys tai tatuoinnit eivät kerro mitään ihmisen luonteesta, niihin ei pidä kiinnittää sen kummemmin huomiota.
Paksut pohkeet ja jalat ovat hyvin tyypillisiä suomalaisnaisilla, verenperintöä sanoisin. Esiäitimme ovat tarvinneet tukevat jalat peltoviljelyksillä ja muissa maatalon askareissa toimiessaan.
Huono hygienia ja pahanhajuinen hengitys eivät tietysti ole kovin mukavia, mutta yleensä niiden hoitamiseen löytyypi keinoja.

Äänestä
  • Moni mies peittää heikkoa leukaa parralla!

    Äänestä

😂😂😂

Äänestä

Kirjoitustaidoton poikanen kirjoitti tuota läpi yön. Menen vmmaislaitokseen siellä on sinulle tyttöystävä.

Äänestä
  • No mene, tervemenoa

    Äänestä

Pätee myös miehiin.

Äänestä

Kertoo paljon ihmisestä ku tollai arvostelee.
T:T

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Roikkorinnat
Paksut reidet
Paksut pohkeet
Paksu niska, lyhyt kaula
Lyhyt tukka
Iso nenä
Isot sieramet
Silmät liian lähekkäin
Silmät liian kaukana toisistaan
Pienet silmät
Mulkosilmät
Hörökorvat
Iso otsa
Vahva leuka
Ohuet huulet
Alle 170cm pituus
Meikittömyys
Tatuoinnit
Huono hygienia
Pahanhajuinen hengitys
Ruma takapuoli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu