Nainen mitä inhoat minussa eniten

Tai kaivatussasi ylipäätään?
44708
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 44

Vanhimmat

En mä tunne häntä niin hyvin, että osaisin inhota mitään hänessä. Aivan varmasti hänessä sellaisiakin puolia on. Muutama sellainen puoli hänessä on joita hieman ihmettelen ja kummastelen, mutta ei (vielä) osaa inhota niitä.

Äänestä
  • Et ymmärrä ollenkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Et ymmärrä ollenkaan.

    Olet oikeassa, en todellakaan ymmärrä niitä muutamaa asiaa lainkaan. Minusta ne ovat hyvin outoja harrastuksia.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Olet oikeassa, en todellakaan ymmärrä niitä muutamaa asiaa lainkaan. Minusta ne ovat hyvin outoja harrastuksia.

    Ei mulla ole mitään harrastuksia

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Olet oikeassa, en todellakaan ymmärrä niitä muutamaa asiaa lainkaan. Minusta ne ovat hyvin outoja harrastuksia.

    Mistä mahdat puhua

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Ei mulla ole mitään harrastuksia

    Minä puhuinkin hänestä. En olettaisi hetkeäkään sinun olevan hän. Se on itseasiassa täysin mahdotonta. 🙂

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Mistä mahdat puhua

    Hänen harrastuksistaan, jotka ovat minusta outoja. En tajua niitä, mutta ei niissä mitään varsinaisesti pahaa ole.

    Äänestä

  • Sitten mies on ihan oikea,koska vain narsisti etsii
    täydellistä koko ikänsä.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Sitten mies on ihan oikea,koska vain narsisti etsii
    täydellistä koko ikänsä.

    Että kun ei tunne toista kovin hyvin, niin etsii täydellistä. Logiikka tuokin.

    Äänestä

  • Juurikin näin
    Sanat kaipaus ja inhoaminen ei mätsää

    Äänestä

En mitään. Sitä ihmettelen, jos hän täällä minua mustamaalaisi päivät pitkät. Hänellä kun on se napakymppi löytynyt. Kumma olisi jos vaivautuisi täällä minulle kirjoittamaan.

Äänestä

Varmasti sitä kuinka kurjaksi oloni teit. Kuinka yksinäiseksi. Kuinka sait tuntemaan etten ole yhtään mitään.

Äänestä
  • Eräälle kirjoitin täällä törkeästi koska luulin että hän naureskelee ja kiusaa täällä mutta täällä on niin paljon ihmisiä ja täysin ventovieraita että on tyhmää lukea kaikkea negatiivista ja luulla niitä jonkun muun kirjoittamiksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Eräälle kirjoitin täällä törkeästi koska luulin että hän naureskelee ja kiusaa täällä mutta täällä on niin paljon ihmisiä ja täysin ventovieraita että on tyhmää lukea kaikkea negatiivista ja luulla niitä jonkun muun kirjoittamiksi.

    Minä puhun kyllä ihan irl tapahtumista.

    Äänestä

En inhoa hänessä mitään. En tunne niin hyvin että voisin inhota.

Äänestä

Ei kanna vastuuta tekemisistään vaan yrittää vältellä kuin mikäkin nilviäinen.

Äänestä

En inhoa häntä, enkä mitään hänessä. Eräästä asiasta en pidä ja siksi ihmettelen itsekin, että siitäkin huolimatta. Olisin viimeksi mielelläni viipynyt hänen seurassaan ja halauksessaan pidempäänkin.

Äänestä

En inhoa mitään kaivatussani. Jos pitää valita huono puoli niin olet aika tuulella menijä. Joskus tosi lämmin ja ystävällinen ja toisinaan vähän tyly. Silloin kun hän on tyly, tajuaa etten ole hänelle yhtään kukaan.

Äänestä

Itserakkautta

Äänestä

Pinnallisuutta

Äänestä

Silloin se puteli jota ilman et vaan voinut olla. Kun itse en ottaa olleenkaan ja liikaa huonoja kokemuksia siitä mitä se saa aikaan.

Äänestä

En mitään inhoa hänessä . Inhoan sitä että yhteistä aikaa ei oikein ole..

Äänestä

Ei ole mitään sellaista tiettyä asiaa, mikä ainakaan toistaiseksi inhottaisi/ärsyttäisi. Korkeintaan se ärsyttää, että nähdään liian vähän ja se, ettei hän ole minun. :D Muuten ois kaikki ok!

Äänestä

Olet jäätävän oksettava pascakasa

Äänestä

tämä kirjouttelu johtaa tuhoon

Äänestä

Rumaa ulkomuotoa ja vittumaista luonnetta.

Äänestä
  • No siinä on sitten kyllä selvästi hyvät eväät tulevaisuudelle. :D

    Äänestä

Epäluotettavuutta ja pazkan puhumista. Kieroa ja laskelmoivaa luonnetta, toisten hyväksikäyttöä. Itsekkyyttä ja omahyväisyyttä.

Äänestä
  • Pahin kiusaaja jota koskaan tavannu.

    Äänestä

En tule ikinä ottamaan sinuun mitään yhteyttä narsisti.

Äänestä
  • Jos oot joskus oikean narsistin tavannut, niin et kaipaisi sellaisia ollenkaan ja et edes mainitsisi sitä.

    Äänestä

Epäluotettavuutta

Äänestä

Kun et tiedä et mopedissa tartte olla VILKKUJA

Äänestä

Enhän minä mitään hänessä inhoa, tietenkään. En yleensäkään ole sellainen ihminen, joka sanoisi inhoavansa toisissa ihmisissä jotain. Vähemmän miellyttäviä puolia ihmisissä toki on, mutta eipä tule mitään sellaista sydämeni valitusta mieleen tässä tuntemisen vaiheessa. Kukaan ei ole täydellinen tietenkään, mutta sehän on itsestään selvää. Hän kyllä käyttää yhtä inhokkisanaani arjessa, mutta antaa käyttää, kun muuten on niin sopivanlainen mies. Kyllä tuon yhden inhokkisanan variaatioineen sulattaa ilman mitään sen kummempia yrittämisiä. 😅 🥰

Äänestä

Julmia sanoja ja ilkeää luonnetta.

Äänestä

Sitä ettet uskalla tai halua kertoa minulle, että pidät minusta, ja kevyttä itseriittoisuutta edustamansa ihmisryhmän puolesta.

Äänestä
  • Mitäs ihmisryhmää hän edustaa sitten?

    Äänestä

  • Anonyymi00034 kirjoitti:

    Mitäs ihmisryhmää hän edustaa sitten?

    En kerro, paljastaisin liikaa, mikä olisi tämän palstan protokollan vastaista.

    Äänestä

  • Anonyymi00037 kirjoitti:

    En kerro, paljastaisin liikaa, mikä olisi tämän palstan protokollan vastaista.

    En usko, että ihmisryhmä nyt ihan kauheasti kertoisi. :D Ellei sitten ole jotenkin todella spesifi.

    Äänestä

  • Anonyymi00038 kirjoitti:

    En usko, että ihmisryhmä nyt ihan kauheasti kertoisi. :D Ellei sitten ole jotenkin todella spesifi.

    Niinpä, siksi en kerro.

    Äänestä

  • Anonyymi00039 kirjoitti:

    Niinpä, siksi en kerro.

    On siis todella spesifi, eikä vaan tyyliin jotain, että nainen? :D

    Äänestä

  • Anonyymi00040 kirjoitti:

    On siis todella spesifi, eikä vaan tyyliin jotain, että nainen? :D

    Riittävän spesifi.

    Äänestä

Mua ei kukaan kaipaa. Tai jos kaipaa, niin ei kirjoittele täällä kuitenkaan, mutta en inhoa mitään miehessä, johon koen mielenkiintoa, uteliaisuutta, fyysistä läheisyyden toivetta ja hellyyden tunnetta.

En usko, että voin ikinä tuottaa kenellekään iloa fyysisesti tai henkisesti. Että toinen pettyisi kuitenkin minuun joka suhteessa.

Eikä mitään koskaan tule tapahtumaan välillämme, koska emme tunne toisiamme, niin mies ei mahdollisesti luota siihen, että ilahtuisin. Ja itse taas en ota yhteyttä tuossa jo mainitusta syystä (minä tuotan vain pettymyksiä).

Äänestä

Huonoja käytöstapoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tai kaivatussasi ylipäätään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu