Mutta silti täällä luen viestejä.
Tiedän tasan tarkkaan ettei eräs nainen minua kaipaa ja kirjoittele tänne mutta silti täällä lueskelen näitä viestejä. Viimeinen oljenkorsi joka on heikkookin heikompi.
Tiedän tasan tarkkaan ettei eräs nainen minua kaipaa ja kirjoittele tänne mutta silti täällä lueskelen näitä viestejä. Viimeinen oljenkorsi joka on heikkookin heikompi.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Oletko varma?
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17861103p
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketä naista kaipaat?
Luempas!♥️
Samoin aatoksin n-n
Vähän samat ajatukset eräästä miehestä, mutta sitten kuitenkin luen näitä ja välillä melkein luulen hänen sittenkin käyvän täällä... :D Mutta miksi viimeinen oljenkorsi? Et uskalla lähestyä irl, vai ei ole yhteyttä häneen?
Ei ole kyse uakaltamisesta. Yrittänyt olen ehkä liikaakin mutta se luulisi osoittavan kuinka rakastan ja kaipaan.
Sinullehan on täällä tuhansia rakkausviestiä multa. Tai no myönnetään, hänelle menee kun en tiedä kuka olet.
Mistä tiedät ettei kirjottele ja kaipaile,taitas olla paras kysyä livenä.
Tai sitten kertoa vaikka täällä!
No kyllä tiedän. Kaikki ne yritykset joilla olen yrittänyt on opettanut että ei todellakaan tänne kirjoittele. Se on satavarmaa.
Kaipaan minä sinua mies kovin paljon.
Minä en kaipaa.
Yep, menee tämä viihteenäkin kyllä :)