Millasta on asua Humikkalassa?
Humikkala asuinalueena
13
941
Vastaukset
- Anonyymi
Humikkalassa oon asunut useita vuosia ja suosittelen.
- Anonyymi
Huumeita ei Humikkalassa ole.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huumeita ei Humikkalassa ole.
Eikä kerrostaloja. Yleensä lähiöt jossa ei ole kerrostaloja niin ovat rauhallisia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä kerrostaloja. Yleensä lähiöt jossa ei ole kerrostaloja niin ovat rauhallisia.
Maskussa kerrostaloja on vain Maskulantiellä ja Seurantalontiellä joten ei niistä haittaa.
- Anonyymi
Palvelut Humikkalassa huonoja.
- Anonyymi
Saattaa olla erilaista kuin Hujakkalassa tai Haminassa.
- Anonyymi
Mikä on tuo Hujakkala? Haminan tiedän kyllä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä on tuo Hujakkala? Haminan tiedän kyllä.
Hujakkala on Lappeenrannan lähiö.
- Anonyymi
Viihdyn Humikkalassa kun täällä on mitä parhain yhteisö.
- Anonyymi
Tokmanni lähellä niin miksi pitäisi valittaa.
- Anonyymi
Tokmannin pihalle tullut hidasteita. Jos saadaan Humikkalaa häirisevä kaahailu nyt loppumaan.
- Anonyymi
Humikkalasta pääsee moottoritien toiselle puolella sijaitsevaan ostosparatiisiin jalan tai fillarilla turvallisesti kevyen liikenteen alikulkutunnelin kautta.
Alikulkutunneli rakennettiin välittömästi sen jälkeen kun joku koululainen menehtyi jäätyään auton alle Raumantiellä. - Anonyymi
Millo Martti Ahtisaari tulee seuraavaksi Maskuun? Muistan ku kävi kunnantalolla joskus 90 luvulla. Paljo tuopillinen maksaa isonkiven ranta kippolassa?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3984450Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1211722- 1351494
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko731263Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151076Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔721057Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise131009Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään63952- 38950
- 65921