OnniVisionin CameraCubeChipsi, ollen täyteen taputeltu, kuin kaali hillo posso, https://aijaa.com/8VEzd4korkeantason camera måluudi, jonka mitat ovat 10,65 mm × 10,65 mm. Sen intekroin kertakäytöisiin enloskooppeihin ja katetriin, joiden halkaisija on jopa 1,0 mm... Näitä lääkinnällisiä kasti... kattila laitteita käytän eri laisissa lääke tieteellisissä toimenpiteissäni, diaknostisista ja mini maallisesti inva siis, aimo veikkauksista, terveisiä vaan heikoimalle lenkille.
Kuvat semi finanaali
12
369
Vastaukset
- Anonyymi
Wuuf.... Jumankekka nyt on hienoja laitteita!
'*' - Anonyymi
" ... selfietä varten Omnivision OV16A10 16Mpx ... "
https://aijaa.com/rDp0Pz - Anonyymi
Kikkeliskokkelis nyt mulla puuhaa taas koko päiväksi .... wuuf .... piipaa.
- Anonyymi
Totta tosiaan mitenkähän tästä elämästä selviää kun ei elä Pattayan rakkaan kriteerien mukaan, mutta muistan kyllä, kuinka Puppe asensit... venäläisen "potatoputken" suristimen mun "potatoputkeen" ja, se surisi ...iiiii haaa nasti räps räps... 24/7 täällä thaimaassa.
- Anonyymi
Laiffila mene lääkärille... olet palstan...
- Anonyymi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä... ohoh, näinkö vähän, vielä?
Amalian nimipäivä tänään! Kellohametanssiaiset Pasasen residenssissä Pikku Kakkosen aikaan. Possotarjoilu, otathan omat possot mukaan!
- Anonyymi
Melko reilua...
- Anonyymi
Mies ilman possoa on kuin possu ilman saparoa tai kuksa ilman kahvaa.
S - Anonyymi
Juu juu ja, terskajuustossa löytyy... residenssin salaisessa juustolassa ja, laatujuomien panimoissa...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu juu ja, terskajuustossa löytyy... residenssin salaisessa juustolassa ja, laatujuomien panimoissa...
https://www.youtube.com/watch?v=HW-xDfGv-hA että näin...
- Anonyymi
Juu juu ja viidakon salaisella moottoriradalla saadaan savujuustoa kinkereissä-
Vihdoin tuli tilaus sähköllä toimiva savustuskaappi sellainen jääkaapin kokoinen.
Säädettävä lämpötila ja mahtuu vaikka joulukinkku savustukseen.
Tänään siis savutukset kokeiluun ja taidan aloittaa kun tuolla kylmiössä on roikkumassa ja riippumassa puhvelia pari palasta.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää422210Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652068Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363891684Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75935
- 27899