Siinäpä se kysymys. Mitäänhän ei ole tapahtunut, muuta kuin vähän draamaa, mutta mehevän jutunhan siitä saisi. Niin, ja etenkin ystäville on suuri houkutus kertoa törttöilyistä. Oletko sitä sorttia, ettet osaa pitää salaisuuksia. Taitaa koko lähiseutu tietää.
Oletko kertonut miehellesi meidän tarinasta
Anonyymi-ap
14452
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Minkälaista draamaa?
Itselläni ei ole mitään miestä eikä heilaa n28 tre
Mitäs teidän tarinassa sitten tapahtui? Saat ihan itse kertoa.
Keeron vain tärkeitä asioita, vastaus on siis ei.
Valaiseko vähän millainen tarina meillä on? Olisin kyllä toivonut jatko- osaa, jos hän olet.
En puhu tunteistani kenellekään enkä tunteideni kohteesta. Paitsi palstalla koko Suomelle 😁 En ole suhteessakaan, joten en aloittajan tavoittelema olekaan.
En todellakaan ole kertonut kenellekään. Suotta pelkäät. Kukaan ei tiedä. En edes ainoalle ystävälleni.
Hyvä jos näin. Itselläni ei ole tapana huudella kahdenvälisiä juttuja. Paljon jäi selvittämättä muuten asioita. Jatketaan.
Millä perusteella olen se kenelle aloitus?
En tiedä oletko, mutta ajattelin varmuuden vuoksi vastata. Pienet mahdollisuudet osua, niin varmaan on.
Kerrotko miehestä jotain?
Menen naimiaisiin 25.6.
Kenenkään ei tarvitse tietää mun metkuista.
En ole mitään puhunut, eikä ole miestä. Miksi puhuisin kiinnostavalle miehelle muista. Hulluhan olisin. Tämä on taas jotain varatun kaipailla.
Voi vattu noita juttuja. Ei kuulu muille .
Todennäköisesti ne teidän jutut on sinun palstaharhoja.