Onko Kuusamossa Lavrov-uskovaisia

Olen muuttamassa Kuusamon Osuusmeijerille töihin ja kyselen että onko siellä tosi lavrovilaisia ystävyysmitalilla palkittuja enää hengissä?
Hallelujaa Lavrov! Eläköön!
3627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lavrov ja Pekkarinen ovat kivoja kavereita.
Ystäviämme🌷

Äänestä

suomeksi Kaikkien maiden proletaarit, liittykää yhteen!

Äänestä

Ribbentroppin poika ajelee kirkolla Putin-ystävältään saadulla Ladalla useinkin nahkahousut jalassa ja verinen mitali kaulassaan.
Supo on kieltänyt Molotovien luona vierailut Uhtualla ja sekös Putinin ystävää ottaa hapankaaliin.
Rinbbentroppien ja Molotovien ystävyys kestää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen muuttamassa Kuusamon Osuusmeijerille töihin ja kyselen että onko siellä tosi lavrovilaisia ystävyysmitalilla palkittuja enää hengissä?
Hallelujaa Lavrov! Eläköön!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu