Oon melko varma

Etten enää ikinä tuu kokemaan rakkautta tietyistä syistä 😔
7289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No lopeta nyt tuollainen ja kirjoita.minulle eikö se ole parempi kuin huono suhde

Äänestä

Mistä syistä?

Äänestä

Kondylooma exältä loppulahjaksi. Ylläri.
Ja syöpä.

Äänestä
  • Ei ole kondyloomaa mutta ihan miten vaan haluat muille uskotella.

    Äänestä

Ei sitä toinen ihminen päättää kuka mitäkin kokee

Äänestä
  • Ilmeisesti kohdallani on päätetty niin ei voi minkään

    Äänestä

Ihmiset hei, miksi kirjoittelette täällä tuollaisia yksityisasioita?
Miettikää nyt vähän.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Etten enää ikinä tuu kokemaan rakkautta tietyistä syistä 😔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu