Joku pelleilee taas 🤪 en haluu enkä jaksa leikkiä kustannuksellasi. Testasin alkuun, ilkeästikin hieman jos tunnistaisit mutten jaksa enää itsekkään kirjottaa mitään aika seko paikka
suurin osa sulle oli kauniita kirjoituksia ihan vilpittömiä lurituksia 💕 nää sekot takertuu hymiöihinkin 😅😅
suurin osa sulle oli kauniita kirjoituksia ihan vilpittömiä lurituksia 💕 nää sekot takertuu hymiöihinkin 😅😅
Vastaukset 17
Vanhimmat
Luen jos haluan lukea. Sinut olisi kivoin nähdä pitkän ajan jälkeen.
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17865388q
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Semmoista se on täällä.
Ikävöijien hautausmaalla.
Et ole kaivattuni. Olen siitä täysin varma.
En olekkaan ei hän mua kaipaa. Se siitä. Näkemiin.
Trollit jatkakoon...
Deep purple Perfect Strangers...
Niinpä niinpä nykyisin ainakin
Sulta muuta ollut kun ilkeää sontaa. Pysy vaan poissa.
Joops pysyn älä huoli
Ihme tyyppejä. Takertuuko ne tuohon "vedin huumeita ja nyt valuu kuola paidalle"-hymiöön?
Ootnardu
Vedä v päähäsi ja pakene vuorille!
Täällä on hyvä sekoilla itsekkin, ei erotu joukosta ,,,🤥Kieltämättä on menny taas maku, tähän paikkaan. Saas nähdä monenko vuoden palstatauko kohta taas alkaa. Jos näät mun konttivan jossaki ojanpohjalla, nii nosta ainaki fillari pois päältä.
Nostan sut ylös!
tänkjuuverimakkara.
Saahan täällä pöperöidä ja fantasioida mielensä mukaan, kunhan tietää faktat. Silloin ei pudotustakaan tarvitse sen kummemmin pelätä, kun sulkee silmänsä varoitusmerkeiltä.
Omaa tilaansa on helppo stimuloida näitä lukiessa hymiöillä tai ilman.