Moi, Lopetin essitalonpramin noin viikkositten, eli lopetin sen kuukauden kestävässä jaksossa. nyt ruvennut tulemaan ns sähköiskuja kroppaan satunaisesti joskus tiuhaan joskus sillon tällön.. mietin että voisko se johtua vaan että kroppa reagoi kyseiseen lopetukseen niin, onko muilla minkälaisia kokemuksia kyseisen lääkkeen lopettamisesta??
Escitalopram lääke
4
419
Vastaukset
- Anonyymi
Me piristää pieni tälli
- Anonyymi
Mulla on viides viikko aloitusta menossa ja vieläkin tulee noita sähköiskun tapaisia. Yleensä levolle asettuessa.
Oon netin kohta lukenut aiheesta ympäri ja ymmärtääkseni kuuluu myös lopetusoireisiin tosi monella.
Jotkut sanoneet että noita tullut satunnaisesti vielä kuukausien päästäkin lopetuksesta.
Mulla pari viikkoa sitten mahalla maatessa säpsähti pakarat ja reidet samaan aikaan. Oli häijy tunne ku jalat vaan lens ilmaan - Anonyymi
Minäkin juuri lopetin tämän lääkkeen. Ei muuta ongelmaa kuin että ahdistaa, tulee pakkoajatuksia ja suu menee mutruun sosiaalisissa tilanteissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578860IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3066167Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661310Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61267- 1091081
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.74907Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666