Silloin se myrkyn lykkäs kesällä kerran

Kerran oltiin aimon kanssa menossa siihen espanjan rajalla thaimaisiin battajalle. Jääräborgilta ostettiin matka liput. Matka toimiston aasianainen virkailija kysyi kujeileva ilme naamalla että minne matka? Aimo osoitti tee paidan tekstiä jossa edessä luki battajalle ja takana luki panemaan.

Virkailija katsoi meitä halveksivasti, ehkä siksi että Aimolla ei ollu ku yksi kroksi jalassa ja siltä oli unohtunu muna ulos vessa reissun jälkeen, minä kaivoin nenää nitojalla. Näin kun kiero myrkyttäjä matka myyjä hieroi botuliinia ja arsenikkia lippuihin. Aimo sai niistä oireita jo katsellessa.
Lento koneessa lento emäntä toi meille pyytämättä lasilliset hermo myrkkyä ja elo hopeaa. Kamala olo tuli ja ripuli meille molemmille ja aimolle myös.

Vessassa kun pestiin käsiä niin hanasta tuli novitšokkia. Meillä molemmilla heilui kädet ja pää kuin hullulla. Vasta myrkyksi valittiin pontikka, jota aimo oli jemmannut katetri pussiin. Irrotettiin vaan letku sen heppendaalenista ja imaistiin itsemme reippaaseen kisa kuntoon. Taksi kuski antoi meille myrkky ruiskeet joita kokeilittiin aimon kanssa.

Perillä hotelli virkailija suihkutti jotakin sprei kaasua meitä kohti joka lienee ollut botoksia ja fosforia, koska aimo loisti pimeässä seuraavana yönä kuun valossa kun rakasteltiin tuolin jalalla. Aimo sekosi ja luuli olevansa kellon viisari. Aamulla mentiin kadulle ihailemaan nais kauneutta, kun ensimmäinen vastaantulija tökkäsi meihin myrkky piikit kankkuihin ja sumutti jotakin. Kamalasta kankkusesta huolimatta huomattiin heti että se oli taistelukaasua.

Sairaalassa selvisi (mutta aimo ei) että se myrkky oli pernaruttoa, joka aiheutti aimolle kutinaa genitaali alueille ja varpaan kynnet käbristyi oudosti.
Lääkäri laittoi meidät tippaan jossa oli propanolia ja hirvittäviä viiruksia. Minulle kasvoi vartissa viikset joita aimo katsoi himoiten ja sanoi haluavansa vetää niihin.
Elin siirtojen jälkeen päästiin siviiliin ja mentiin rannalle jossa hieroja hieroi meihin happoa jossa oli jotakin myrkkyä seassa. Aimo luuli olevansa veikeä sammakko ja loikki rantavedessä valtavia loikkia aivan vihreänä päästellen shokeeraavia suoli kaasuja.

Ohikulkeva veneilijä ampui häneen rauhoittavan myrkkynuolen, joka lamautti aimon tavalliseksi keskoseksi. Minä olin sillä välin ostanut meille myrkkyjätskit ja yliannokset hepatiittia bee. Paettiin rannalta mutta joku myrkyttäjä kampitti meidät ja laittoi meihin lamppu öljyä. Aimo ei uskaltanut tupakoida hofnareita viikkoon tulipalo riskin vuoksi.

Päästiin onneksi irtautumaan tilanteesta ja rynnättiin tien toisella puolella olevaan amatsooni kahvioon, jossa myyjä näki heti meidän hädän ja tarjoili meille kahvia jossa oli muunto huumeita ja tuntemattomia bakteereja avaruudesta.

Ei koskaan enää, sanoi aimo kun koti matkalla stuertti sille myrkyn lykkäs.

6

378

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Numba on näköjään oikeassa. Thaimaa on kamalan myrkyllinen mesta. Not place to be.

      2010

    • Anonyymi

      Olen aina sanonut että Senssun seikkailut on ylivertaisia!

    • Anonyymi

      Elintä onkin hyvä siirtää välillä tyttöjen jalkoväliin, tulee luokkaretkellekkin oikeaa merkitystä.

    • Anonyymi

      Oletko hullu miksi olet varastanut Peten kuvan, onko sinulla siihen lupa.

      • Anonyymi

        Minkä Pertin tai Pentin, eikös toi ole selkeä PetteriRiikka ?

        Nuo naamarissa hallitusta nyt muodostetaan.


    • Anonyymi

      Kannattaa ilmoittaa asiasta suur lähettiläälle, eikä pelkästään tulla hulluksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      58
      5524
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      195
      3527
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      22
      2345
    4. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2338
    5. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      9
      1068
    6. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      102
      1028
    7. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      62
      1007
    8. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      18
      982
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      945
    10. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      80
      927
    Aihe