Tulipas märät kelit...

5260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mihin sä mies tarvitset näitä rekattuja mielikuvitushahmoja?

Äänestä

Kauan vielä menee kunnes tajuat?

Äänestä
  • Kauanko sulla meinaa mennä, että sinä tajuat tai haluat tajuta oikaista synapsis sun muut. Sivusta ätmin truefanille

    Äänestä

Voi kai sitä miehelläkin mirri kastua

Äänestä
  • Voi toki. Kellä vaan, jolla on mirri.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kesäkisu23 kirjoitti:

Kyllä mirri nyt kastuu 😹

https://m.youtube.com/watch?v=GC5E8ie2pdM&pp=ygULdGluYSB0dXJuZXI%3D
🙏

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu