Yhdelle miehelle toivon

ihanaa viikonloppua! Harmi kun et nyt tullut helluntaiheilaksi mulle. Mutta saanpa nauttia sinkkuudesta läpi kesän 😉 Jos ei heilaa helluntaina niin ei kai sitten koskaan.
24472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Äitis vietti sinkkukesän silloin kun sinä sait alkusi?

Äänestä
  • Ei viettänyt. Hoisi isosiskoa.

    Äänestä

  • Ja oli muuten lapsellisen typerä tuo kommenttisi tiedoksi sinulle "taina" 12v.

    Äänestä

Yläkerrassakin on kateellisia 🤫

Äänestä
  • Yläkerrassa? En ymmärrä tuota. Enpä usko että hänellä tai minulla ketään kateellsia on. Taitaa palstavampit sekoilla, olisko pe pullot jo avattu?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Yläkerrassa? En ymmärrä tuota. Enpä usko että hänellä tai minulla ketään kateellsia on. Taitaa palstavampit sekoilla, olisko pe pullot jo avattu?

    Ihanaa kun sä ätmi lyöt lisää vettä viimeisille sopertajille myllyyn👍 Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ihanaa kun sä ätmi lyöt lisää vettä viimeisille sopertajille myllyyn👍 Sivusta

    Olen ihana nainen, tiedän sen. Nyt oikeasti jatkettava duunia tai pian tulee kenkää.
    Sille miehelle lähetän rakkautta ja sinulle jalon toivomuksen: tukehdu oksennukseesi vihdoin palstajuoppå :)

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Olen ihana nainen, tiedän sen. Nyt oikeasti jatkettava duunia tai pian tulee kenkää.
    Sille miehelle lähetän rakkautta ja sinulle jalon toivomuksen: tukehdu oksennukseesi vihdoin palstajuoppå :)

    En pahemmin ryypiskele, sillä pihi ihminen säästää aivosolujaan ja kierrättää ajatukset sekä romppeet ja kledjut

    Äänestä

Samoin naiselle hänelle jos olet niin on tässä vielä aikaa helluntaihin ja tulee se varmaan vielä seuraavanakin vuonna uudestaan taas. 😉

Äänestä
  • Kiitos. Joo, taitaa tämä helluntai olla liian lähellä jo, mutta jos ens vuonna sitten joitain keksisi 😊

    Äänestä

Samaa mietin minäkin yhdestä naisesta. Harmi että saikkari iski tähän kohtaan, niin ei enää nähdä. Muista pysyä outona. 😊 Hyvää kesää toivottaen: J**i töistä.

Äänestä
  • Aloitus ei mene jii miehelle, eikä töihin. No way!

    Äänestä

  • Vaikutat tosi paljon troIIilta, Oletko varma ettet ole nainen sittenkin?

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Vaikutat tosi paljon troIIilta, Oletko varma ettet ole nainen sittenkin?

    Miksi tämä ”tosi paljon trollilta vaikuttava” olisi juuri nainen? Tämä kommenttien valintaperuste kiinnostaa psykologisesti

    Äänestä

Aloittaja vaikuttaa vahingoniloiselta.

Äänestä
  • Olen vain pettynyt kun en häntä saanut edes helluntaiksi ja aika kyllästynyt palstan kollektiiviseen älykkyysosamäärään, joka lähentelee nollaa.

    Äänestä

  • Sehän kuulostaa loogiselta - en voittanu tällä kertaa, mutta etpähän sinäkään?

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Sehän kuulostaa loogiselta - en voittanu tällä kertaa, mutta etpähän sinäkään?

    Kuulostat kostonhimoiselta, vaikka todennäköisesti olet itse sen aiheuttanut

    Äänestä

Näin se ätmi on, näiden initaatiopäivien skippaus tietää kuivaa kesää🧐

Äänestä
  • En saa selvää tuosta mongerruksestasi munahaukka, mutta toivottavasti ätmisi eksyy tänne. Tehän ymmärrätte toisianne varmaan munkkilatinallakin. Olette te varmaan ruma pari, heh, munahaukka ja ätmi.
    Pakko jatkaa duunia, pitäkää ittenne kasassa hetki. Minä ihana nainen palaan taas illalla iloksenne. Siihen asti moi.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    En saa selvää tuosta mongerruksestasi munahaukka, mutta toivottavasti ätmisi eksyy tänne. Tehän ymmärrätte toisianne varmaan munkkilatinallakin. Olette te varmaan ruma pari, heh, munahaukka ja ätmi.
    Pakko jatkaa duunia, pitäkää ittenne kasassa hetki. Minä ihana nainen palaan taas illalla iloksenne. Siihen asti moi.

    Kerroppa ätmi, että millainen se ihana mies (sinä) olet? Vedetää tää ihan viimeistä piirtoa myöten varman päälle

    Äänestä

No otahan nyt yhteyttä.sitten minuun niin jutellaan

Äänestä

Jos ei heilaa helluntaina, ei aidsia adventtina!

Äänestä
  • No jos sen näin näkee, niin puolensa kai siinäkin...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ihanaa viikonloppua! Harmi kun et nyt tullut helluntaiheilaksi mulle. Mutta saanpa nauttia sinkkuudesta läpi kesän 😉 Jos ei heilaa helluntaina niin ei kai sitten koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu