No koska ei ole mitään kirjoitettavaa. Huomaan kyllä että "minua" on täällä kaipailtu, johtuen vanhojen aloituksien nostoista ja niistä latauksista jotka tahtovat minun vastaavan. Ei vain ole mitään vastattavaa kommentteihin jossa joku tyrkyttää omia harhojaan totena minulle. Yrittää määrittää minua mieleisekseen ja solvaa minne nyt edes pystyykään. Sellaiseen en näe vaivaa. Joku anonyymi palstailija on minulle ihan samantekevä ja siksi en koe huonoa omatuntoa vain ignoorata sellaiset.
En kirjoita tarpeesta tai ajatuksesta. Vain ja ainoastaan tunteesta. Toki myönnän että rakastan kirjoittamista ja aion jatkossa vain parantaa taitoani, mutta en enää palstalla kuten ennen. Kirjailu on tullut niin lähelle sydäntä, nimittäin.
En kirjoita tarpeesta tai ajatuksesta. Vain ja ainoastaan tunteesta. Toki myönnän että rakastan kirjoittamista ja aion jatkossa vain parantaa taitoani, mutta en enää palstalla kuten ennen. Kirjailu on tullut niin lähelle sydäntä, nimittäin.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Evvvk. Joo.
En jaksa lukea noin pitkää nyt, mutta se yks vajaa niitä nostelee. Ei tarkoita että olisi kaivattusi tai osallisena niissä keskusteluissa. Se hakee jollain hakusanoilla ja nostelee. Ilmeisesti vain vainoaa siten täällä olevia. Tai siis yrittää.
Musta tuntuu kanssa joku kaipaili mutta ehkä vain kuvittelin. Joitain tutun tuntuisia asioita oli.
Tätä on jatkunut n.2v olen yksi mtkuntoutuja lääkitys on
Sillai kunnossa nämä rakastus jutut on aivan mahdottomia.
Minkä minä sille voin että olet niin komea ja jäin kaipaamaan.
Ei aloitus ollut sulle!
Voisit vaikka kirjoittaa romaanin, niin paljon olet satuillut tänne viime viikkojen aikana.