Ohhoh! Käärijä löysi luksuslomalta uuden "ystävän" - Some riehaantui: "On vähän humalassa..."

27

6130

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kukas tää kääriä on? Joku homo?

      • Anonyymi

      • Anonyymi

        Oletko kateellinen, ja tietenkin mies. Kääriä on ihmisenä hyvin sympaattinen. Terv: Mummeli 77v. Täytyy katsoa, mitä suustaan päästää.


    • Anonyymi

      KETÄ KIINOOSTAA RÄÄKIJÄN LOMAT? RÄÄKIJÄ EI KINNOSTA.

    • Anonyymi

      Hauskoja videoita! Käärijässä taitaa olla vähän koomikon vikaa.

      • Anonyymi

        Niin on. Mutta persuillle kauhistus ,noille ikivalittelijoille.hauskaa ei saa olla kellään kun oma elämä on päin v...a,omasta syystään.


    • Anonyymi

      Juu ja jätkä sairastaa haavaista paksusuolentulehdusta mikä tarkoittaa sitä että ruokavalio pitäisi olla ja ei alkoholia. No mutta niin makaa kuin petaa.

      • Anonyymi

        No jäkäjäkä.


    • Anonyymi

      Malessa 100 jenkkitaalaa pöytään, niin pöytä on täynnä katutyttöjä, kaikkia rotuja, eniten inkkareita, sitä kai se Käkriäinen tarkoittaa.

      Jokos on todistanut nostavansa sen 100 kg penkistä ja juoksevansa Mariinin kanssa 3km coopperissa ?

      Onko muuten jupassut jo tuota silikoni Dollyään ?

    • Anonyymi

      Ohhoh!!! Jes käärijääää rakastan kääärijäää cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha chaaaaaaa

    • Anonyymi

      On sillä okeitakin toimintoja parmpiq kuin politokpillaa

    • On ansainnut lomansa. Hyvä KÄÄRIJÄÄÄÄ🤪🙌🏻🙌🏻

      Cha cha cha cha chaaa🥳🥳🥳

      • Anonyymi

        Hanki elämä.


    • Anonyymi

      Chachhacahcahcavav

    • Anonyymi

      Jere se osaa viihdyttää ja vaikka on lomalla. Hyvä meininki.

    • Anonyymi

      Meillä rääkijän kiinnostus on nolla.

    • Anonyymi

      Huono laulaja ja biisi .aika velton näköinen läski,todennäköisesti homo.ei jatkoon .

      • Anonyymi

        Sinulta piilohomo ei kysytty mitään


    • Anonyymi

      Sit se pääsee kaapista ja duunaa jostakin poikaystävän jeeee ja some repeeeee!!! Tai sit ei seuraa muotia ja on vanhanaikainen homofoobikko ja edistykselliset paheksuu ja jos ei oo nyt tyttö ystävää niin duunaa sen jostaki että saa kohuilla sen kaa vielä jonku vuoden jälkeenkin kun suosio on ohi.

    • Anonyymi

      OK...? No kuitenkin... *palaa oman musan pariin.*

    • Anonyymi

      Kauanko tätä käärijä paskaa täytyy vielä kuunnella? Käärijä oli huono esiintyjä ja ajattelin että siitä päästäisiin viisujen jälkeen eroon mutta ei saatana EI VITTU!!! Turhakkeesta jankutetaan joka helvetin päivä menkää nyt oikeasti vittuun sen surkean käärijänne kanssa ja tehkää joku oma palsta johonkin nurkkaan jossa hierotte toistenne munia ja hoette käärijä käärijä perkele!

      • Anonyymi

        Voivoi. Lue persulehteä ja raamattua ja pidä turpa kiinni ja vedä temppuun.


    • Anonyymi

      A studion haastattelussa Jere P Vantaalta toivoi pääsevänsä parempaan 20 neliön kämpästään.
      Nyt Hesarin mainoksessa kerrotaan että uhkapelaamista harrastaneella Käärijällä on useita sijoitusasuntoja.
      Ei siis mikään tyhjätasku

      • Anonyymi

        Varmaan näistä sijoitusasunnoista johtuen on saanut lisänimen Käärijä. Asuntosijoittaja kun käärii rahat hteiskunnalta siten että ostaa ensin kämpän,, laittaa sen vuokralle mahdollisimman hyvään hintaan, sellaiseen hintaan ettei taviksilla ole rahaa maksaa. Joten vuokralaiset saavat sitten kelan asumistukea. Käärijä sitten vain kerää vihreää rahaa valtiolta omalle tililleen ja rikastuu rikastumistaan.
        Sellaista kaveria täällä fanitetaan. Mun mielestä ei osaa edes laulaa, ja tuo vastenmielinen tapa venyttää kieltään ulos joka kuvassa, hyi hiivatti.
        Ja sitten Vantaan kaupunki kehtasi tarjota tälle uusrikkaalle - yhteiskunnalta rahoja nyysivälle
        tyypille ilmaiseksi vuokrakämpän. Eli on siinä Vantaalla arvot kohdillaan. En ikinä muuta Vantaalle.

        Käärijä muuten ratsastaa ihan Marinin nostattamalla Suomi kiinnostaa
        - aalloilla eli hyödyntää Marinista johtuvaa hypetystä Suomea kohtaan. Loiseläjä siis tietyllä tavalla.
        Jos Marini ei olisi ollut pääministeri eikä olisi ollut naisviisikkoa, Käärijä ei olisi saanut pisteen pistettä Euroviisuissa.


    • Anonyymi

      Onko se jo oppinut olemaan kuvissa kieli suussa ?

    Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      195
      6798
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      1996
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1658
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1370
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1208
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      48
      1074
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      99
      1035
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      957
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      251
      934
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      899
    Aihe