Salkkaritähti / alushousumalli Jasper Pääkkösen kyvyt on nyt nähty. Naaman kiristely jenkkileffassa lienee uran kohokohta, muut roolityöt aiheuttavat lähinnä myötähäpeää. Nyt tirehtööri luulee omistavansa koko Suomen ja tahkoaa rahaa luontomiestä leikkien. Tällaiset pellet ja vauhtiveikot näytösmuijineen täyttävät mediat ja näissä imelissä näyissä planeettamme elinolosuhteet heikkenevät kiihtyvällä vauhdilla. Tyhmä ihmiskunta valitsee idolinsa ja saa sitä mitä tilaa, eli karun loppukirin.
Ruhtinas Jasper
Anonyymi-ap
9361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Valitettavasti niin totta !
Ylimielinen paskiainen.
Hukannut kalsaritkin....
Olivatko kaksiväriset?
Aiwan, aiwan. Jää akkas kanssa sinne Seyschilleille..... kaunis luonto, eikä tarvi lennellä edestakaisin. Lappi ei tarvi mitään rikkaiden keitaita. Menee vaan kuntien ja elykeskusten rahat tyhjänpäiväiseen kuten Kuru resortin tapauksessa. Julkkikett nettoaa ja vaihdetaan paikkaa, jos menee persiilleen.
Ihana Jasper Pääkkönen, suosittu ja kansainvälinen
Siis mitä? Kummallinen miesihanne, jos tuota laiheliinia fanittaa.
Kyllä meni Jasperilta maine, kun meinaa Lapin koskematonta, kaunista luontoa raiskata eliitin käyttöön!!
Nyt on keltainen neste noussut tämän ”näyttelijän” kupoliin.
Luxus hotelli hanketta Lapin erämaajärven rantaan puuhaava ” luonnonsuojelija” on kyllä väärällä asialla.
Tarkoitus ilmeisesti on pitää taviskansa loitolla, että salkkarinäyttelijä saa kavereineen mellastella rauhassa Lapin koskemattomassa luonnossa.
Toivottavasti hanke kosahtaa jo ennenn aloittamistaan.
Jasper hävisi kalsarinsa oikeudessa.
Olivat liian pikkuiset edestä.