Suosituksia?

Vannoutunut Tojotisti harkitsee Skodan hankintaa. Ovat kuulemma hyviä! Mitä suosittelette? Kiitos! Tero
12406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kukaan, joka on päässyt ajamaan Toyotalla ei halua muun merkkistä autoa. Toyota on ominaisuuksissa paljon edellä muita merkkejä.

Äänestä

Minä ajan vain ja ainoastaan vw aageen tuotteilla. Toistan, vw lienee paras. Tero, ota vw.

Äänestä

No mielestäni ihan riittävä ja riittävän tilava on skoda schala 1.0 jos ajat yksin tai kaksin.. Jos sinulla on isompi perhe niin sitten octavia tai suberb 1,5

Äänestä

Kannattaa aina tähdätä korkealle. Joko Super-B Lukashenko&Komrat (L&K) tai jopa Super-B CAYHA ABKANAPK.

Äänestä

SuperBee on mulle liian kallis mutta ocTaavi a vois olla sopiva, isolla loosterilla

Äänestä

Moskvitš Elite 1300 tai Hindustan Ambassador 1800 ISZ olisivat sopivampia Toyotaan tottuneelle kuin nykyaikainen Škoda.

Äänestä

Kamalia kippanoita ne skodat on eikä mitään hyviä! Kovasti on vikaa niissä ja mikä muu merkki muka käyttäisi sisä materiaaleissaan silkkaa ihmispaskaa? (jenkemi)

Äänestä

Ite ajan Superb 3.6 FSI 4x4 autoa ...ei mitään valittamista ,aiemmin ollut mm, superb 2,5 TDI 4x4 ja Octavia 1.9TDI ...hyviä autoja ,.Hienoa länsilaatua!!!!

Äänestä
  • Jotain rajaa! Ei mikäänn itäeuroopan kommareille lanseerattu taaviskoda kiinnosta kun en ole vasuri enkä vihervasuri enkä halua että sukulaiset alkavat vieroksumaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Jotain rajaa! Ei mikäänn itäeuroopan kommareille lanseerattu taaviskoda kiinnosta kun en ole vasuri enkä vihervasuri enkä halua että sukulaiset alkavat vieroksumaan.

    Kiva lapsi olet, niin viattoman tyhmä.

    Äänestä

Skoda on hyvä mutta juttelin mökkinaapurin kanssa joka kehui vaihtaneensa keväällä audinsa uuteen käteisellä. Tietää että olen vähävaraisempana vaihtamassa autoa ja totesi että ”muuten en välittäisi politrukin hymyä nähdä”. Mitä tarkoittanee? Kiitos! Tero

Äänestä
  • Taavi mökin pihalla pudottaa ympäröivien mökkien arvoa 90 %. Osta ennemmin vaikka Suzuki tai Kia, niin mökkinaapurin ei tarvitse pelätä itäauton aiheuttamaa arvonalenemaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vannoutunut Tojotisti harkitsee Skodan hankintaa. Ovat kuulemma hyviä! Mitä suosittelette? Kiitos! Tero

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu