Eckerön autopaikat

Anonyymi-ap

Olen varaamassa autolle paikkaa laivasta välillä Helsinki-Tallinna ja Eckeröllä on auton koon mukaan luokiteltuja autopaikkoja myynnissä. Pienin autoluokka 5mx1,9m on 69e ja pieni autoni sopii tähän luokkaan. Seuraava autoluokka on 7mx2,3m ja sen hinta on 49e. Autoni tietenkin sopii myös tähän luokkaan.

Asialliset mielipiteet kehiin - voinko varata autolle isomman autoluokan paikan, koska tietysti haluaisin säästää hinnassa sen parikymppiä? Sanottakoon vielä, että hinnat olivat halvemmat pari päivää sitten myös pienimmässä autoluokassa, mutta nyt sen hinta on noussut, eli ei aina ole ollut kallein.

5

368

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikös siellä lue enimmäismitat, eli tämän suhteen en näkisi ongelmaa

      • Anonyymi

        Kylkös lukee.


    • Anonyymi

      Mikä ihme tässä oikein on ongelmana?

    • Anonyymi

      En viitsinyt lähteä tsekkaamman Eckerön hintoja, mutta kummastuttaa että muka isommman auton kuljettaminen on halvempaa kuin pienen. Onkos tämä joku vedätys vai onko varustamon hinnoissa virhe?

      • Anonyymi

        Kyllä on.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2304
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1294
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      87
      1086
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      1012
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      159
      967
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      924
    7. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      893
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      833
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      833
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      50
      796
    Aihe