Kiinnostaako uusi auto moottoripyörä?

Mikä on tänä päivänä näiden kiinnostavuus?
10247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Paljonko on syytä olla rahaa kiinnostuksien tyydyttämiseen ?

Äänestä

Arvionne asiallisia kommentteja

Äänestä

Eli molempiin 50.000 euroa pitäisi nyt olla rahaa.

Äänestä

Asiallisia kommentteja onko rahaa tilillä?

Äänestä

Kyse on nyt rahasta ei lainasta eli onko kiinnostavuutta edelleen nähtävissä?
Asiallisia kommentteja

Äänestä

Kiinnostuksenne ja reaali elämä?

Äänestä

Onko tulot tarkoitukseen räätälöity? Asiallisia kommentteja

Äänestä

Ei puhuta nyt burgerista...

Äänestä

Ei kiinnosta. Minulla on hyvä auto.

Äänestä

Mp 0, uusi auto 0. Miun vanha Mersu on liiankin liukas lauta. Liukas tarkoittaa tässä nopeaa. Se on myös vähän ajettu ja hyvin pidetty. Itsekin pidän hyvin, hyvin paljon,.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä on tänä päivänä näiden kiinnostavuus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu