Onko kellään kokemuksia kyseistä lääkkeestä. Olen jo pitkään käyttänyt enstilaaria mutta eipä siitä enään hirveesti oo apua. Nyt lääkäri ehdotti tämän käyttöä. Mutta mietin kun lääke on kallis että meneekö rahat hukkaan jos ei tehoakaan toivotulla tavalla..ja mitkä sivuoireet..oisko joku käyttänyt kyseistä tuotetta?
Vastaukset 3
- Anonyymi
Minulla otezla auttanut. Vaikutus näkyi jo parin viikon kukuessa
- Anonyymi
Olen käyttänyt Otetzlaa 3v nivelpsorin hoitoon.Turvotukset ja kivut eivät juuri ole vaivanneet.Minulla on myös ihopsori ja lääke auttoi myös siihen.Toki lääke on kallis mutta hintansa väärti.Suosittelen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802097Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661279Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu301172- 1411048
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa148901- 103856
- 45737
- 62736
- 61696
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63682