Ei kyllä yhtään hämmästyttänyt tämä eilinen uutinen.
Uutinen terveysaseman sulkemisesta
10
1436
Vastaukset
- Anonyymi
Eipä yllättänyt.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17882232o
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Joutaa sulkea. Outokummussa paljon ystävällisempi kohtelu
- Anonyymi
Kissan paskat... Minä käyn Siilaisella, palvelu kohdillaan...
- Anonyymi
Kyllä on järkyttävää kohtelua hoitohenkilökunnalta sekä lääkäreiltä on se kumma kun yksityisellä olen käynyt sieltä sentään saa palvelua terveyskeskuksesta ei kun tälle läkärille satoi hieman kuraa niskaan erään asian tiimoilta jota selviteltiin sitten joensuun sairaalassa...:))
- Anonyymi
Turvallisin on mennä Joensuuhun terveysasemalle, siellä on ruuhkaa mutta itse kiireettömässä hoidossa käytän oikotienä hoitajan puhelinvastaanottoa jota kautta pääsee joskus samana päivänä lääkäriin.
Hoitopaikan voi siis itse valita.
Outokumpuun en mene enää koskaan, sydänvikaisena ja kipuisena passitettiin sieltä kotiin tutkimatta. Menin okusta taksilla Tikkamäen päivystykseen jossa välittömästi eteenpäin. Totesivat siellä etten olisi huomista nähnyt jos kotiini olisin mennyt.
Hoitovirhe syyte on okun toiminnasta tehty mutta eipä siitä mitään hyötyä ole kenellekään, okussa ei oteta opiksi sen olen kuullut monien kertovan.
- Anonyymi
Taitaa sulkeutua, vuonna 2035 ?
- Anonyymi
Joutaisi sulkeutua vaikka heti ensi viikolla.
- Anonyymi
Eikös tää ole jo osittain suljettu. Info-kioski on kiinni, vanhukset koputtelee joka ovelle etsien hoitajaa. Lopulta poistuvat kohti Outokummun terveysasemaa .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös tää ole jo osittain suljettu. Info-kioski on kiinni, vanhukset koputtelee joka ovelle etsien hoitajaa. Lopulta poistuvat kohti Outokummun terveysasemaa .
Info-kioskin kaihtimien tilalle olis parempi pistää joku pimennysverho: kukaan ei varmaan oo hoitsuille kertonut että kaihtimen alareunaan jää rako josta näkee aivan selvästi hoiturin käden . Tämä siis vinkiksi niitä kaikkia päiviä varten kun kioski on "kiinni" ja" ketään ei ole paikalla."
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774502Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112473- 1721655
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2441508- 1241400
- 1221307
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721229Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik91221- 761212
- 35976