Uusi sähköauto EX30 on huippua: pieni hinta, tehoa piisaa ja varustetta. Saa alta 50 tonnilla 3,6 sek kiihtyvyyden mikä pistää nauramaan. Tämä myy.
Uusi EX30 on huippulaite!
Anonyymi-ap
4
902
Vastaukset
- Anonyymi
Toi on tarpeellinen toi kiihtyvyys, todella tärkee.
- Anonyymi
Haaveilkaa pojat haaveilkaa. Näette märkiä unia Volvosta. LOL.
- Anonyymi
Mitä hittoa! Olin ekojen uutisten tultua samaa mieltä kuin aloittaja mutta nyt oli iltapäivälehdessä juttu EX30:stä. Mikä ihmeen halpuutusauto se oikein on? Alkoi vähän vaikuttaa, että edulliseen hintaan on syynsä. Saattaa se silti myydä, en minä sitä sano.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2195016- 1912705
- 671582
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss521480Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91292Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?991268- 1321247
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1551185Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1091184- 821163