Olet mies täydellinen!

Anonyymi-ap

Älä ikinä muutu. Pysy tuollaisena kun nyt oot.❤️

14

685

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minkälainen tuollainen?

      • Anonyymi

        Pitkä, komea, ristiverinen, parrakas, miehekäs ulkoisesti ja sisäisesti, äänikin kuin adoniksella. Oikea herkku.


      • Anonyymi

        😋😍😋😍😋😍😋😍😋

        😋 ­­N­­­y­m­f­o­­­m­­­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17885527k

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Olen aina elämässä mukana.
      Ihanat naiset , huomioin teidät.

    • Anonyymi

      Kiitos. Mut oon synnynnäinen machiavellisti, muutun tilanteen mukaan, ja npsautan tarvittavia rooleja päälle, kun tarvitsee taktikoida. Näin se on ollu ihmissuhteissa, töissä ja kaikessa.
      Miellytä oikeita tyyppejä oikeaan aikaan, oikealla tavalla. Sillä se mikä on tärkein, omat päämäärät.

      • Anonyymi

        Ihmissuhteet ovat siis pelkästään sinun tarpeitasi varten? Vähän vierastan tuollaista ajattelutapaa, vaikka tiedän että teitä taktikoijia on.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihmissuhteet ovat siis pelkästään sinun tarpeitasi varten? Vähän vierastan tuollaista ajattelutapaa, vaikka tiedän että teitä taktikoijia on.

        Tottahan toki. Eikä ihmissuhteetole mikään olennaisuus, ne ovat väline.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tottahan toki. Eikä ihmissuhteetole mikään olennaisuus, ne ovat väline.

        Mulle ne on aitoja, voimavara.


    • Anonyymi

      Lävistykset, tatuoinnit, hammaskorut, nenäkorut,
      kaikki ihanii.

      • Anonyymi

        Noinkin voi sanoa. Niitä kehutaan sellasen seurassa, kuka tykkää niistä. Mut semmosen seurassa morkataan kuka ei tykkää.
        Minä puhun selkien takana ja paljastan syvimmätkin uskotut salaisuudet eteenpäin, mikäli se hyödyttää. Ja heikkoudet on aina hyvä ase lyödä takaisin, jos nousee uhkia. Silloin isketään sinne, missä se kipeiten käy. Niinpä sääntö numero ykkönen onkin: luo vahvat ja luottanukselliset välit tyyppeihin tietääksesi kipeät ja aratkin asiat. Pitkäjänteistä työtä mut se kannattaa.


    • Anonyymi

      Kaikki asiat tiedossa . Osaan pelata tän pelin.

      • Anonyymi

        Minäkin osaan, mutta teen sen ilman teeskentelyä. Tulen tosiaankin ihan kaikenlaisten ihmisten kanssa toimeen ja ihmiset pääsääntöisesti pitävät minusta kun vain olen se, mitä olen. Tietenkin säädän kanssakäymisen tasoa vastapuolen mukaan, mutta olen aika hyvä siinä. :)


    • Anonyymi

      Ehkä, pitäs löytää housut, entiset farkut kului puhki.Mielellään sellaiset vaaleat.

    • Anonyymi

      En muutu nyt....enkä ikinä..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      236
      6557
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      52
      4616
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      100
      4431
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      7
      4229
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      39
      3723
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      117
      3628
    7. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      68
      3606
    8. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      23
      3511
    9. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      71
      3283
    10. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      53
      2425
    Aihe