Kiitokset Varikkosuoralle erinomaisesti suoritetusta jakopään rempasta.Suosittelen myös tutuille.
Mökin Ukko 56
Mökin Ukko 56
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mites polovinen
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17886104b
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Meillä on rouvalla "jakopään" remppa parhaillaan. Onneksi minulla on terveet kädet.
Oisko maksettu mainos 😂
Melko varmasti
Ihan hyvin minunkin rahat kelvannut. Saanut palvelua siitä mistä maksoin.
Ei ole maksettu mainos Varikkosuorasta.Olen asioinut monessa liikkeessä vuosien varrella täällä pääkaupunki seudulla.Toinen hyvä liike Kuhmossa on Nopan auto.
Mökin ukko edelleen
Kolmas hyvä liike on tiiran autosähkö!
Paras lienee kuitenkin kuksa
Deltac
Sekin on hyvä.
Muistaako Mökin Ukko tai jokin muu tapauksen kun Varikkosuora oli vielä Kesoil 80-luvulla. Silloinhan puhuivat tapauksesta että kun joku ukko oli tullut öljyn vaihtoon niin vähän ajan päästä äijä olisi kurvannut takaisin että moottorista kuuluu kolinaa. Olihan se asentaja laskenut öljyt pois mutta ei ollut muistanut laittaa uusia.
No, öljyt sisään ja Lada toimi kuin uutena😀
Höpöhöpö melekeen polovisen juttuja
Kuhmossa serkku ja vaimo Voi olla ja usein onkin yksi ja sama ihminen
On aina sama ihminen...
Voi V...TTU teitä tolloja..ei kun ,kaikki Honkalinnaan..hopi hopi...
Ok. Eipä tässä taida muu auttaa! Kiitos kun neuvoit.
Uskaltaako täällä kommentoija kun johtaja vetää herneen nekkuun ja tehtailee rikosilmoituksia kun virman maine on kärsinyt kirjoittelusta niin usean miljardin euron vahinko on siitä tullut. Ja Antero joutuu kirjoittelemaan pitkiä juttuja ihan etusivulle paikallislehti Kuhmolaiseen
Varikkosuoralla meidän perheen autot on huollettu jo pidemmän aikaa ja palvelu on ollut hyvää ja luotettavaa. Ongelmatilanteissa on saanut myös hyvät neuvot.
Tuliko nyt hyvä mieli kun pääsi kehumaan
Edellä mainituista paikoista raskaskoneelle enemmin menen.