Se on kluk kluk kluk hik perjantai taas. Käynnistin valkoisen sanderoni aamulla ja kävin hakemassa keppanaa ja kossua. No tuli ostettua vähän halpaa makkaraakin ja eikun saunan lämmityspuuhiin. Sen voin sanoa että suu ei ole ollunna kuiva tänään. Hik. Kyllä kesäpäivään kuuluu sauna ja kylmät juomat. Kommentteja.
No niin arvoisat Dacistit
Anonyymi-ap
2
244
Vastaukset
- Anonyymi
Niin, kyllä suomalainen hankkii auton viinakuljetuksien takia. Ja oksennus tulee jos juo muutakuin alkoholia. Mitä suurempi auto, sitä painavampi lasti.
- Anonyymi
Jahans. On se sääli jos on joutunut viettämään perjantain kuivin suin. Koko kansalle dassiaa ja ööliä. Kyllä se siitä. Ps. Sanderon takaloosteri on tilava. Mahtuu keppanat hyvin mukaan. Kommentteja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827453Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044734Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734688HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen764158Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584150Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333639Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623082Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty682786Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401970- 471705