Sanna sai taas haluamaansa julkisuutta.
Venäjän televisio kertoi totuuden Sannasta
Anonyymi-ap
20398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Esim. Englannissa ja ja Japanissa poliitikko tai politiikan parissa työskentelevä on joutunut eroamaan biletyksen vuoksi. Tai heidät on suoraan erotettu.
Onneksi meillä Suomessa on paremmin asiat ja ei puututa kenenkään vapaa aikaa miten viettää vaikka poliitikot .
Bilettää voi ihan rauhassa, vaikka jauhojengin kanssa, mutta miksi pitää videoida ja vielä postata se julkisuuteen ????
Rajansa kuitenkin kaikella biletyksellä. Etenkin silloin korona-aikana ja muutenkin.
Mutta, mihin katosivat nämä ihanat ystävät, Almat ja kumppanit?
Esim. Englannissa ja Japanissa ihailaan Sannaa, mutta heidän omille poliitikoille ei sallita samanlaista käytöstä. Kai hoksasit tuon asian?
Työajallahan se biletti.
Eikä hän ollut vapaa-aikana, vaan hänellä oli työaika.
Mitä hyötyä niistä on enää Sannalle,sai nauttia julkisuudenhimostaan heidän siivillä.
VENÄJÄ REHELLISENÄ SANNA MARINISTA
VENÄJÄLTÄ KUULLAAN AINA TOTUUS KAIKESTA. TAAS KERRAN TOTUUS KUULTAVANA SANNA MARINISTA JA LUULISI VIHREÄÄ YLEÄ VITUTTAVAN.
Onks kiva olla Venäläinen 🤣 ?
Venäjällä ei ole totuutta...
Vainooja voisi mennä asuu Venäjälle ja kertoo siellä sitten noita mielipiteitä, vankilaan joutuu 10 vuodeksi jos on erimieltä presidentin kanssa .
Olin yllättynyt kun sieltä kerrankin tuli totuudenmukaista analyysia.
Minäkin ole venäläinen ja samaa mieltää.
Jopa Venäjällä nauretaan Sannalle.
Hyvä että jotain edes on ilon aihetta Venäjällä Eiks niin ?
Sannalle nauretaan kaikkialla.
Mutta täällä nauretaan sinulle, kun olet niin hönttä.
Tää yks oletettu mies on patologinen fiksujen naisten vihaaja. Mikähän trauma taustalla. Kämästä luettavaa. Ei yhtään itsekritiikkiä itseään kohtaan, suoltaa vaan raivoaan imbesillin tavoin. Säälin häntä, vaikken tunnekaan.
Voimia peräkammariisi 😘