Ompa kalliit pesuhinnat, halvin peruspesu 19,90€ Citymarketilla sama pesu maksaa 12€. Eipä siellä Prismalla paljon jonoja näy, vietiin turhaan parkkitilaa jos pesula seisoo tyhjillään.
Prisman autopesula
Anonyymi-ap
21928
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Saahan siitä bonusta.
Citymarketissa saa pluspisteitä, halvemman hinnan lisäksi. Hintaero on kuitenkin melkein 8 euroa peruspesussakin.
Kyllähän tällainen tuotelanseeraus olisi pitänyt aloittaa hintatarjouksella.
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17887233R
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Toinen pesulinjako turhaa?
Joo kyllä cittarin pesuun vaikka kuinka bonuksia tulisi. Liian kallis. Ei siellä kukaan käytä autoaan pesussa. Toivottavasti ei käytäkään, ehkä sitten hinta laskisi?
Peskää kotteronne vaikka ite jossain veden äärellä jos ei kukkarossa painetta!!!
Ei kun pestään halvemmissa paikoissa.
Tyhmä olet jos enemmän maksat 😂
Pese mulkullas
Mistä päättelit, että kommentoija oli mies. Kommenttisi taitaa olla murrosikäisen ärhentelyä.
Parempi kuin kuivapillun!!!!
Pesee sitä paitsi huonosti.
Eikö olekkin sanamuoto hieman vinossa "jatkoa ajatellen" tämä sille joka sitä käytti. Kuudenlitran iso pitkänokkainen kärsäkannu ja pesuhraja jonka voi täyttää aina kotona kylille lähtiessä vedellä, jos joltain henkisesti saastuneelta tiedustelijalta dissaajalta vihavisva lentää jostain auton päälle voi sen pestä nopeasti vaikkapa parkkipaikalle pysähtyen ilmanpesuaineita nopeasti.
Ai nii ja eikä maksa paljon.
Minä olen pesettänyt Pohjolankadun Nesteellä on hyvä ja edullinen, en tarkaan muista viimeksi taisi olla 12-13 välillä.
Nämä autopesulat ovat ihan täysiä turhakkeita. Vettä ja pesuaineita lotrataan ja kohta taas samaa paskasta autoa ollaan siellä uudestaan jynssyyttämässä.
Menee paljon hyvää parkkipaikkaa turhaan, tyhjänä seisovan pesulan takia.
Kukaan läski nui kaukaa kävelis rismalle paitsi savipellon juopot, niille vois kylpylän tehä tosta pömpelistä... 😅
Voi voi ristus notta pitää valittaa. Pese se skodas siellä maalaismarketilla jonottaen rauhassa ja anna paremman porukan käydä prismalla silloin ku huvittaa :DD
Tyhjänpanttina molemmat, eipä vedä sitä parempaa porukkaakaan.