Joku doris jostakin

Mitähän sä oikeesti ajattelet musta? Aivan hämmennyksiin sait mies käytökselläsi, vaikka jollain tavalla varoitit.

Yksi kysymysmerkki tämä nainen.
4760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kysymysmerkille selviää kysymällä

Äänestä

Se varoitus oli huumoria josta tulikin totta.
Nyt kärsin seurauksista.

Äänestä

Minä ainakin rakastan yhtä, mutta doris?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitähän sä oikeesti ajattelet musta? Aivan hämmennyksiin sait mies käytökselläsi, vaikka jollain tavalla varoitit.

Yksi kysymysmerkki tämä nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu