Lexus senile racingin uusi LBX 9,2sekuntia 0-100 tuo jännitystä elämään

Anonyymi-ap

Uusi lexus senile racingin kehittämä LBX on luotu kaikille tänä vuonna 90vuotta täyttäville autoilijoille.

Auto tuo kirjaimellisesti jännitystä elämään. Et koskaan tiedä kerkeätkö kiihdyttämään sillä normaalin liikenteen mukaan? 9,2 sekuntia 0-100kmh kiihtyvyys varmistaa unohtumattoman ajokokemuksen nelivedon turvin myös talvella. Tällä autolla varmistat että olet aina tien tukkeena etkä voi olla varma pääsetkö liittymään normaalin liikenteen sekaan….ikinä.

Auton vaikuttavat 136hevosvoimaa varmistavat uskomattoman hitaan kiihtyvyyden kaikissa olosuhteissa.

Hintaa tällä huvilla on varmasti ainakin 40 tuhatta euroa joten tämmöisetkään kokemukset eivät tule ihan ilmaiseksi. Varmista paikkasi hitaimpien joukossa jo tänään ja ole todellinen teiden etana.

7

449

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Idiootti-Pentti taas asialla. Pentillä on taas vaikeaa.

    • Anonyymi

      Tuo on kuitenkin vaareille kova tykki ja hehän ajelevat vain säästellen autoa ja bensaa.

      • Anonyymi

        Nykyään ihmiset ajeleekin tyytyväisenä "nopeilla" lataushybrideillä, jotka kiihtyvät sähköllä 0-100 suunnilleen 15 sekuntia. Ja nimenomaan ajavat sähköllä mahd. paljon jolloin 15 sek. 0-100 on se huippukiihtyvyys.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nykyään ihmiset ajeleekin tyytyväisenä "nopeilla" lataushybrideillä, jotka kiihtyvät sähköllä 0-100 suunnilleen 15 sekuntia. Ja nimenomaan ajavat sähköllä mahd. paljon jolloin 15 sek. 0-100 on se huippukiihtyvyys.

        Hihii, nyt upposi tuska Toyotan omapojalle ihon alle ja syvään.


    • Anonyymi

      Tuo auto on kuin tehty naisille tai vanhuksille joilla ei enää tehokkaampi pysy näpeissä.

      • Anonyymi

        Kateellisia riittää, nilkuttakaa vaan niillä saksan romuilla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kateellisia riittää, nilkuttakaa vaan niillä saksan romuilla.

        Hauska yritys, että kateus, neva!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      161
      9922
    2. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      127
      4222
    3. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      113
      3959
    4. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      439
      3772
    5. 60
      3497
    6. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      49
      2774
    7. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      18
      2202
    8. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      57
      1989
    9. Kauhea ikävä iski

      Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko
      Ikävä
      20
      1571
    10. Kemijärven kapungin teknisen osaston johtajat

      KossuPekka ja KankaarannanMarkku olivat hyviä näissä tehtävissään. Tulevan vuodenvaihteen jälkeen tulee Kemijärvelle uu
      Kemijärvi
      10
      1401
    Aihe