vaikka en sinulle taida kelvatakaan. Ei se mitään. Mietin jo toisinaan, että miltähän se minun rakas näyttää, jos et ollut sinä. Tulee vastaan kun vähiten odotan enkä oikeastaan odota nyt mitään.
Olet rakas mies
Anonyymi-ap
14462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kyllä kelpaat jos olet hän. m>n
Ei vaikuta siltä
No ketä etit? Mulle kelpaa lähes kaikki kunhan luonne ja muuten on asiallinen 🙂
Hän ei ollut aloittaja. Hitto noita kiusaajia.
Minä aloittaja en halua miestä, jolle kelpaa lähes kaikki. Haluan että hän on ihastunut VAIN minuun.
Sitä saat odottaa.
Sinulla taitaa olka turkasen huono itsetunto kun yrität mitätöidä jotain itseään kehuvaa trollaajamiestä. Verraton itseäsi jatkuvasti kateuden kohteeseen kun näet hänet joka rivin takana? Onko hänen ulkonäköä yms pintapuolista kehuttu vai oletko saanut muuten jotain asioita päähäsi ihmistä jota et tunne? Surkeaa elämää vietät kyllä😂
Voi sinua kaulapussi😂
Hiukan avutonta toi sun vikinä. Kukaan ei voi itseään tästä löytää.. pitäis jotain tunnistetta olla
Hän voi koska rakastaa mua. Olkaa siis hiljempaa mun rakas kattoo nyt urheiluruutua. Villi arvaus 😃
Tai sitten ei.. kukapa tietää. Jotenkin huonossa konklaavissa keskenään sun aloitus ja viimeinen kommentti, johon tässä vastailen :)
Tuuliviiri rakkauden mun sydämeni on. Mulla on välillä sellaisia haistapaskahetkiä ja sitten tulee kirjoitettua tänne helposti. Mutta lepyn sitten aika pian.
Lälläti lälläti lällä lällä tässäpä peppi tuuliviiri hompsula heisun lällällää :) hehhe
Ota yhtettä sitten muhun äläkä epäröi