Olen jo kokeillut käytännössä kaikki mahdolliset keinot masennukseen eikä mikään ole auttanut. Olisin varmman kohta valmis viimeisenä oljenkortena kokeilemaan ketamiinia. Katukaupastako se on ostettava? Tosin silloin se voi olla mitä tahansa ainetta. Toki lohtu se on sekin jos henki menee. Onhan tässä kärsitty jo ihan tarpeeksi.
T:Kroonisesti masentunut ja itsemurha mielessä
Mistähän sitä ketamiinia saa?
Anonyymi-ap
1
245
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585060
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544572Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224499Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2951700- 891371
- 791324
- 2281308
- 3061015
- 199940
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50830