Hjallis ja Meri-Kukka

Mikä siinä on, että julkkisten avio/avoliitot ei tunnu kestävän yhtä jääkiekkokautta pitempään?
5930
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Haloo?
Ketä kiinnostaa?

Äänestä

ainaskaan....

Äänestä

kiinnosta, tämän kuitenkin kirjoitin.

Äänestä

Tuon avioliiton ei ollut tarkoituskaan kestää kuin siihen asti, että Meri-Kukka saa pyöräytettyä lapsen Hjallikselle. Sitten vaan ero ja muhkeat elastusrahat lapselle (=Meri-Kukalle)!

Tampio Hjallis kuvitteli varmaan oikeasti, että tuollainen bimbo olisi tositarkoituksella liikenteessä ja antoi nuoren pimperon huijata itseään!

Äänestä

Kaksi "miestä" näköjään voi saada lapsen, onnittelut Heille. Toineen puhuu kuin mies, toinen kuin hiiri, Toisella on ollut luomutila ja sen mukana entinen mies, sekä nostetta vihreissä. Politiikka on ihmeellinen. Hiiri on rakennuttanut ympäri eurooppa omia kolesseja, joita nyt myydään kaikille tarvitseville. Tämä on tosiasia, silloin, muna pistetään sisälle, se ei ole sama kenen pöksystä se on otettu esille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi voi kirjoitti:

Mikä siinä on, että julkkisten avio/avoliitot ei tunnu kestävän yhtä jääkiekkokautta pitempään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu