Osaisiko joku neuvoa mikä mahtaisi olla vikana Partner P185117H mallin päältäajettavassa ruohonleikkurissa, kun leikkurin terät eivät lähde pyörimään kun leikkurin terän pyörimiskytkimen nostaa ylös? Kyseessä on sähköinen kytkin. Leikkuriterien hihna on kunnossa, molemmat terät pyörivät kun toista terää pyörittää. Osaisiko joku ystävällisesti vinkata mistä vikaa etsisi?
Partner päältäajettavan puutarhatraktorin terät ei pyöri, vinkkejä viasta?
Anonyymi-ap
1
1073
Vastaukset
- Anonyymi
Aloittajan massiivista avuttomuutta ellei löydä valmista vastausta
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604516Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352069Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1591455- 1651448
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481422Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2541219Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1911148- 2031102
- 801027
- 61988