Ex rautakaupan johtajan

Bordelliin näyttää olevan tulollaan uutta elämää.
Ruskilan Ruskea Lovi nimi toivottavasti vaihdetaan korrektimpaan versioon.
51478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hieno juttu koska pääsee kastamaan kärkeä

Äänestä
  • Et sää ainaska pääse sulle liian kallis paikka.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Et sää ainaska pääse sulle liian kallis paikka.

    Ennen oli ainakin niin tasokas paikka ettei ketään pantu halvalla.

    Äänestä

Voi vietävä mut siel oli kovia bileitä 90 luvun lopulla

Äänestä
  • Jokaiselta on lyöny letkun löysäksi sittemmin...kuullut?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Bordelliin näyttää olevan tulollaan uutta elämää.
Ruskilan Ruskea Lovi nimi toivottavasti vaihdetaan korrektimpaan versioon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu