RIIHIMÄEN VERKOSTOT JA RIKSUN VAINOTTU

Anonyymi-ap

Pikku kaupunkiin syntyy omanlaisiaan verkostoja. Pian vastaanoton alettuani huomasin, että alkuasukkailla on tiivis verkosto. Kaikki tuntuivat tietävät muiden kaikki asiat ja määräilivät muita.
Vastaanotolle tulleelta ensimmäiseksi kysyin, onko alkuperäinen vai muualta muuttanut. Kauanko on asunut. Onko saanut tuttuja.

12

704

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kampaajia ajatellen, hyvä vakio kampaajani pani päähäni uudenlaista väriä. Seuraavana hiukset alkoivat lähteä tukuttain. - En voi tietää, mitä päänahkaani on pantu.

      Nyt tämä kampaaja on alkuperäinen. Muistaakseni kertoi itsellään olevan 56 serkkua. Näillä sitten puolisoita ja lapsia ja lapsenlapsia. Ja serkkujen aviopuolisoilla sukulaisia. Että jos ovat minulle vihaisia tianteen takia, niin kyllä on melkoinen laumavihollisia.

      • Anonyymi

        Tuli hyvä virhe: laumavihollisia. Olisi kuulunut olla kaksi erillistä sanaa. Tämä vahinkoyhdyssana kertoo totuuden:LAUMAVIHOLLISIA nimenomaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tuli hyvä virhe: laumavihollisia. Olisi kuulunut olla kaksi erillistä sanaa. Tämä vahinkoyhdyssana kertoo totuuden:LAUMAVIHOLLISIA nimenomaan.

        Tiedän joitakin tapauksia, joissa olen ollut tekemisissä sukulaisensa kanssa muualla kuin kampaamossa. Minulla ole oikeutta/lupaa olla siellä. Olen pyytänyt kertomaan, miksi en saa olla. On vastattu vain, ettei voida kertoa.

        Että onko se alkuasukkaiten antama määräys vai liittyykö gang stalking -pomojen antamaan määräykseen?


    • Anonyymi

      Tiedän, kuka on pomo täällä tai ainakin yksi heistä. Paikka, missä ekan kerran tiedän nähneeni ja mitä kaikkea minulle siellä tehtiin, on sellainen, että joutuisin pitkiin selityksiin.

      En muista enää nimeä, mutta asuu Paalijärven mutkassa vanhassa maataloympäristössä. Uudempi talo on siellä takana piilossa. Hän tai suku omistaa uimalan parkkipaikan takana olevan hyvin maastoutetun kesäpaikkan . Ukolla oli tavatessamme piikkiparta leuassa. En kerro enempää.

    • Anonyymi

      Riihimäellä on muurareita, niin kuin muuallakin. Niillä on peloteltu.

      Polliittiset ryhmät.

      Monenlaisia yhdistyksiä.

      Ja on täällä eliittiäkin. Olen joutunut tekemisiin ainakin alkuaikoina.

      Ja täällä oli varuskunta. Ja Elsok on vieläkin. Ovat ainakin olleet mukana vainossani. Ei koko puolustusvoimat.

      ehkä jatkan joskus

      • Anonyymi

        Miettikää itse, mihin kuulutte. Kuinka pitkälle työnantaja omistaa teidät. Jossakin vaikka Prismassa pitkälle.

        Jos kuulutte johonkin erityisen ideologian omaavaan yhteisöön, ette pysty edes miettimään.


    • Anonyymi

      Kun 1986 muutin Riihimäelle, piti äkkiä saada joku asunto. Minulle myytin ylihinnalla tämä pikku kaksio. Maisema miellytti. En ole koskaan päässyt muuttamaan täältä edes Riihimäen sisällä, saati muualle.

      Kun muutin tähän, töissä pomo (hups) sanoi muille: Toi on muuttanut NIIHIN TALOIHIN. Mitä ovat NÄMÄ TALOT. Joskusarvelin, että jotakin yhteiskunnan lainoituksen avulla rakennettuja. Hämärästi muistelen, että tullessani oli omistusasujia, jotka vanhenivat ja sitä myöten siirtyivät hoitopuolelle.

      Mutta täällä on asukkailla jotakin muuta yhteistä. Oranssipipo oli/on johtaja. Asukkaat ovat osallistuneet gang stalking vainooni, Pidempoaikaiset asukkaat työntäneet stalkkauksia uudemmille.

      ETTÄ MIKÄ ON SE IDEOLOGIA, MIKÄ YHDISTÄÄ TÄÄLLÄ PORUKKAA?

      Kertokaa.

    • Anonyymi

      Entisten pitkään jatkuneiden vainojen lisäksi jouduin gang stalking listalle. Se organisoitu hierarkinen vaino. On eri asteisia pomoja ja tekijöitä, stalkkereita ja perppejä.

      RIIHIMÄEN DEEP STATE. Vaino on viranomaisjohtoinen. Ketkä ovat riihimäellä näitä salaa julkisivun takana tätä vainoa johtavat?

      • Anonyymi

        Ent. FBI agentti, joka tehnyt tunnustuksia, kertoo, että viranomaisvainoon liittyy usein erilaisia yhteisöjä, myös Satan Cult.

        Mitä kaikkia YHTEISÖJÄ Riihimäellä on vainossani mukana?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ent. FBI agentti, joka tehnyt tunnustuksia, kertoo, että viranomaisvainoon liittyy usein erilaisia yhteisöjä, myös Satan Cult.

        Mitä kaikkia YHTEISÖJÄ Riihimäellä on vainossani mukana?

        Vainossani on toiminut suuret määrät stalkkereita ja perpejä. Usein niin avoimesti, että olen nähnyt heidät. Miten heidät on saatu seuraamaan, kyttäämään, häiriköimään , osallistumaan stalkkauskuvioon , esiintymään "näytelmässä" (näitä Riihimäellä poikkeuksellisen paljon), jne.

        Stalkkaukset, joita minulle on tehty, ovat sellaisia, että itse en( koskaan) toiselle ihmiselle sellaista tekisi.

        MISTÄ JA MITEN NÄMÄ VAINON KÄYTÄNNÖN TOTEUTTAJAT SAADAAN JA HEIDÄT KOULUTTAA TOIMIMAAN.


    • Anonyymi

      Ja se sisäinen vihamielisyys siellä sisällä toisiaan kohtaan ja
      ns. ulkopuolisia kohtaan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks

      Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann
      Maailman menoa
      273
      2154
    2. Olen niin kesken

      Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys
      Ikävä
      16
      1560
    3. Tietääkö joku ylläpidosta?

      Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi
      Sinkut
      211
      1316
    4. Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)

      Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä
      Ikävä
      185
      1145
    5. Minkä ikäinen

      Minkä ikäinen on kaipauksesi kohde?
      Ikävä
      70
      1053
    6. Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva

      joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v
      Ikävä
      60
      943
    7. TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."

      Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p
      Tanssii tähtien kanssa
      18
      924
    8. Tunnisteita kaipaajille

      Onko jokin juttu mistä sun kaivattu tietää et viesti ois hälle? ☎️📝
      Ikävä
      51
      866
    9. Martina ei mennyt naimisiin

      IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      850
    10. Mä tuun aina rakastamaan sua J

      Mutta en pysty kertomaan, että mikä mulla on hätänä. Mä en kertakaikkiaan pysty. Joskus naureskelit muiden ihmisten vai
      Ikävä
      61
      823
    Aihe