Hokki/ Selänne

Paljonkohan Teemu sponssaa, et poika pääsee pelaan johonkin. Ei kummonen lahjakkuus, jos 26v hokissa.
20886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Varma tieto: 0€

Äänestä

Eiköhän faija jotain taskuun laita ettei päivärahoil tarvii skulaa.

Äänestä

Eläpä kehtaa

Äänestä

Teemu toi pojan kainuuseen että siitä kasvaa täällä raavasmies. Täällä oppii nöyryyttä, sitä tarvitaan että menestyy. Armeija pois alta ja hokissa laatu valmennukseen. Tie taala jäille on varma. Jorkke on henkisenä tukena. T.eräjorma

Äänestä

Heinolaan maksoi isä palkan, sehän on julkisuudessakin kerrottu. Eikö tosiaan omista löytynyt ketään, joka olisi ilmaiseksi pelannut?

Äänestä

Soita liittoon ja tee valitus.

Äänestä

Kariyan poika kyseessä!

Äänestä
  • Juu on ihan Paulin näköinen poika. Hommaa duunia spede.

    Äänestä

  • Sirpa käyny vieraissa vai mikä juttu?

    Äänestä

Kateus on rumaa ja tyhmää.

Äänestä

Toivottavasti sillä jenkkimuidulla onkivaa

Äänestä
  • Oispa sullakin joskus kivaa ja muija

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Oispa sullakin joskus kivaa ja muija

    Sun muijas riittää hyvin, se sanoi että sä olet tuhkamuna

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Sun muijas riittää hyvin, se sanoi että sä olet tuhkamuna

    Ei se varmaan ois mun muija, jos noin sanois. Susta tulisi hyvä komedienne, treenaat vaan tauotta.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Ei se varmaan ois mun muija, jos noin sanois. Susta tulisi hyvä komedienne, treenaat vaan tauotta.

    Okei, ehkä se olikin sun mutsis joka sanoii niin.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Okei, ehkä se olikin sun mutsis joka sanoii niin.

    Ehkä vaan treenaat vielä kovempaa..

    Äänestä

On pojassa kyllä ison J.n näköä. Amerikassa tuli sillon kynnettyä ja paljon. Jäi siementä vielä kotia tuomisiksikin. T.ERÄJORMA

Äänestä

Antakaahan poika pelaa. Itselleen se sitä tekee

Äänestä
  • Eiköhän tee ihan tehot, kun peliaikaa tulee varmasti, sillä joukkue on suht heikko ja tasainen.

    Äänestä

Kateelliset kusimutterit ruikuttaa. Sääliksi käy

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paljonkohan Teemu sponssaa, et poika pääsee pelaan johonkin. Ei kummonen lahjakkuus, jos 26v hokissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu