Jukka Kopra - "Keskitysleirit perustettava"

Anonyymi-ap

Onko uuden äärioikeistolaisen hallituksen suunnitelmissa perustaa keskitysleirit vihollisvaltioita ja työttömiä edustavia tahoja varten.

"On selvää, että kovia toimenpiteitä tarvitaan. Kaakkois-suomessa on paljon syrjäisiä metsäisiä kolkkia joihin keskitysleirit perustettava. Vartijoiden ja muiden leirien ylläpitoon vaadittava henkilökunta myös nostattaa alueen työllisyyttä"

14

665

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olisipa oikeasti tätä mieltä. Terveisin nettomaksaja

      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        ❤️ ­­­N­­­y­m­f­o­­­m­­­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17906489r

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Aloittajalle tekisi kyllä hyvää testata vastaavaa leiriä.

    • Anonyymi

      Puhemies Halla-ahon psykoottinen oireilu on pahentunut. Vaikka puhemies, joka myös spermalinkonakin tunnetaan on ollut hyvin tarkka ketä päästää työhuoneeseensa. On silti avustajien kautta kantautunut tietoa jonka mukaan ison kartan päällä hän liikuttelee muovisia tankkeja ja sotilaita rajan yli venäjän puolelle. Näissä leikeissä joissa Jussi huutelee saksankielisiä käskyjä on nähty myös Kopra nahka-asuun pukeutuneena.

      • Anonyymi

        Kylläpä kommunistia harmittaa. Mutta ymmärtäähän sen, vähälahjaiset tarvitsevat holhousta ja pötköttelyrahaa nettomaksajien piikkiin.


      • Anonyymi

        "Das Fuhrer Halla-aho" huuto kajahteli vihapuhemiehen työhuoneessa nahkaruoskan läiskähdellessä milloin mihinkin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        "Das Fuhrer Halla-aho" huuto kajahteli vihapuhemiehen työhuoneessa nahkaruoskan läiskähdellessä milloin mihinkin.

        Kiva että meitä on täällä näinkin iso sateenkaaren kirjo.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiva että meitä on täällä näinkin iso sateenkaaren kirjo.

        Nahan ja hienhajun yhdistelmä sai persu-sonnien seipäät ylös ja ruoskan läiskimään yhä kiihtyvämpään tahtiin jo punoittavia perseenposkia


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nahan ja hienhajun yhdistelmä sai persu-sonnien seipäät ylös ja ruoskan läiskimään yhä kiihtyvämpään tahtiin jo punoittavia perseenposkia

        Itsekin sinimusta


    • Anonyymi

      Vasemmistopuolueita edustavia henkilöitä, huonoja vaalien häviäjiä, selvästi kiihottavat ihmisiä kapinaan hallitusta ja Eduskuntaa vastaan. Heidät pitää tuomita.
      Trumpismia ei pidä sallia Suomessa.

    • Anonyymi

      Muuri ja keskitysleirit

    • Anonyymi

      Runkkareita verhon takana

    • Anonyymi

      Seuraavaa keksittyä tarinaa odotellessa.

    • Anonyymi
      UUSI

      Tietysti pitää perustaa keskitysleirejä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä ikävöit?

      Tuntomerkkejä jos täällä oikeat kohtaavat❤️
      Ikävä
      119
      2472
    2. Juniorivalmennus Jokereissa..

      Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau
      Nuorten jääkiekko
      32
      1616
    3. Ammuskelua taas

      Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.
      Kokkola
      21
      1522
    4. Et saa mua ikinä

      Oma vikasi. Naiselta.
      Ikävä
      129
      1458
    5. Päivämääriä

      Minä päivämääränä näit kaivattusi viimeksi?
      Ikävä
      68
      1263
    6. Introverttinä osastolla

      Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s
      346
      1149
    7. Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?

      Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?
      Ikävä
      60
      1023
    8. Toivotko, että

      hän tulisi juttelemaan sinulle, vai lähestytkö mieluummin itse?
      Ikävä
      89
      1015
    9. 122
      841
    10. VIELÄKIN NAURATTAA

      Seurustelua haluais. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      79
      825
    Aihe