Onnea Mikkelin pirinistit!

Mikkelin Kaupunkilehti oikein etusivullaan mainostaa, kuinka kaupunginjohtaja haluaa tänne lisää pöhinää (huume slangi amfetamiinille).

Täällä on jo muutenkin erittäin paljon pöhinä koukussa olevia, joten lisää vahvempia aineitako tänne pitäisi tuoda lisää kadulle??
5645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Subutex prinssejä on kadut täynnä
Lyriikkaa menee myös ja ksaloleja
rastafareja koko kylä täynnä

Äänestä
  • Aika vähän noita näkee ja ei johtaja niille mitään halunnyt. Ainoastaan lisää pöhinää Mikkeliin, useamman kerran vielä mainittu asia..

    Äänestä

  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    😍 ­­­N­y­­­m­­­f­­­o­m­­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17908963m

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ei kyllä tarvita huumeita Mikkeliin. Narkkareita on tarpeeksi Stellan ovien edessä. Harmi, että vanha kunnon puliukko-skene on mennyttä aikaa. Ne sentään olivat herrasmiehiä, ei piripäitä.

Äänestä
  • On puliukot edelleen voimissa. Siirtyneet vain keskustasta lähiöihin kuten Peitsariin kaupan ympäristöön.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikkelin Kaupunkilehti oikein etusivullaan mainostaa, kuinka kaupunginjohtaja haluaa tänne lisää pöhinää (huume slangi amfetamiinille).

Täällä on jo muutenkin erittäin paljon pöhinä koukussa olevia, joten lisää vahvempia aineitako tänne pitäisi tuoda lisää kadulle??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu